Гройсман доручив опрацювати створення ТСК по Мукачевому та Євромайдану

Відповідні постанови будуть розглянуті Радою
Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман доручив опрацювати питання щодо створення тимчасових слідчих комісій (ТСК) стосовно ситуації у Мукачевому та подій під час Майдану у 2013-2014 рр. Про це він повідомив сьогодні під час брифінгу з після засідання погоджувальної ради депутатських груп та фракції, передає кореспондент РБК-Україна.
"Щойно я доручив першому заступнику голови Верховної Ради опрацювати питання створення ТСК і по Майдану, і по Мукачевому. Зараз відбудеться оцінка цієї постанови, і я думаю, що майже немає застережень для того, щоб ця постанова буде розглянута українським парламентом, принаймні все, що потрібно згідно з законодавством для внесення", - сказав Гройсман.
Він зазначив, що парламент швидко визначиться щодо створення ТСК, "щоб відкрити суспільству правду про те, що відбувалося у Мукачевому".
Нагадаємо, у Раді пропонують створити ТСК з розслідування стрілянини в Мукачевому.