ua en ru

На кордоні Заходу з Україною має бути противотанкове озброєння, - Сікорський

На кордоні Заходу з Україною має бути противотанкове озброєння, - Сікорський Фото: Радослав Сікорський

Це необхідно аби захистити країну у разі подальшого наступу російських сил на територію України

Захід має розмістити противотанкове озброєння поблизу України, щоб допомогти країні в разі подальшого наступу російських сил на її теріторію. Про це заявив член Парламенту Республіки Польща Радослав Сікорський під час вечірньої дискусії на 12-ій Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в четвер в Києві, передає прес-служба YES.

"Противотанкове озброєння має бути десь поблизу України, в Польщі чи Румунії. Якщо проросійські сили чи російські сили зайдуть глибше на теріторією України, то ці озброєння дуже швидко, продовж години, надійдуть до України. Потрібно, щоб Президент Путін це розумів", - підкреслив політик.

Окрім того, Сікорський зазначив, що час зараз працює не на російського лідера.

"Якщо нам вдаться переконати його в цьому, то, я сподіваюсь, він піде на угоду на користь України і Росії", - вважає екс-голова МЗС Польщі.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен в ході конференції YES заявив, що Європа може надати зброю Україні, якщо сепаратисти і Росія будуть продовжувати порушувати режим припинення вогню на Донбасі.