ua en ru

Генпрокуратура затримала працівника ДФС на хабарі в 10 тис. доларів

Генпрокуратура затримала працівника ДФС на хабарі в 10 тис. доларів Фото: Генпрокуратура

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу

Генеральна прокуратура викрила працівника Державної фіскальної служби України під час одержання 10 тис. доларів хабара. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ.

Як зазначається, у четвер, 8 вересня 2016 року, в порядку ст. 208 КПК України затримано старшого слідчого міжрегіонального Головного управління Державної фіскальної служби України - Центрального офісу з обслуговування великих платників податків.

"Правоохоронець вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч доларів від директора товариства за повернення раніше вилучених документів та матеріальних цінностей. Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дії злочинця попередньо кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слідчі прокуратури Харківської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в області викрили при отриманні неправомірної вигоди головного державного інспектора одного з митних постів Харківської митниці Державної фіскальної служби України.