Долар на Форексі у вівторок, 4 лютого, відіграє втрачені позиції напередодні і на 06:30 за київським часом торгується на позначці 1,3510 дол./євро.
Долар на Форексі у вівторок, 4 лютого, відіграє втрачені позиції напередодні і на 06:30 за київським часом торгується на позначці 1,3510 дол./євро. Найпередбачливіші учасники торгів на Форекс залишають ризикові валюти і переходять в долар.
Новини ринку Форекс. У зв'язку з зростанням попиту на торговельне кредитування за останні три місяці американські банки спростили вимоги для видачі кредитів торговельним підприємствам, повідомляє Reuters із посиланням на ФРС США. За даними американського регулятора, більшість банків також знизило вимоги для видачі споживчих кредитів на тлі зростання попиту на споживче кредитування. Відповідні дані були надані 75 американськими банками, а також 21 відділення іноземних банків у Сполучених Штатах.
Крім того, ФРС констатує спрощення стандартів видачі іпотечних кредитів низкою великих банків. Однак при цьому деякі менш великі банки, навпаки, посилили вимоги для видачі таких кредитів. За даними ФРС, частина банків повідомила про падіння попиту на надання іпотечних кредитів.
Щоденна аналітика ринку Форекс показує, що спрощення процесу видачі кредиту на зростаючому попиті на торговельне кредитування виглядає дещо надуманою. Мотиви для посилення невеликими банками умов видачі іпотечних кредитів при падаючому попиті теж викликають запитання. Але варто залишити на совісті банкірів мотиви їх рішень. Головне, що ринок кредитування в США помітно змінюється. Драйвер останніх місяців - іпотека, схоже, вичерпала себе. Показова динаміка попиту на цьому ринку. Якщо попиту на іпотеку немає - немає попиту на нерухомість. А немає попиту на нерухомість знижуються ціни і разом з ними заставна вартість. Слідом за цим виникає необхідність нарахувати резерв на знецінений актив. Загалом, події розвиваються по спіралі 2007-2008 рр.
Поки сигналів про те, що на ринку нерухомості США починається черговий виток спаду, немає. Можливо, зниження попиту на іпотеку пов'язано з сезонними чинниками. Тим не менш, самі прозорливі гравці вже зараз почали скорочувати позиції в ризикових валютах і все частіше віддають перевагу долару на Форексі.