Євро на Форекс в середу, 25 червня, до 13:00 за київським часом продовжує консолідуватися біля позначки 1,36 дол. США.
Євро на Форекс в середу, 25 червня, до 13:00 за київським часом продовжує консолідуватися біля позначки 1,36 дол. США. Європейська валюта на Форекс не може отримати прискорення ні з фронту регуляторів, ні з фронту статистики.
Новини ринку Форекс. Напередодні публікація американських даних дозволила долару на Форекс відіграти ранкові втрати. Продажі новобудов у США в травні продемонстрували істотне зростання, досягнувши шестирічного максимуму, крім того, індекс впевненості споживачів від Conference Board також продемонстрував зростання в червні до рівня 85,2 пункту з травневого значення 82,2 пункту.
"У середу основний інтерес представляють американські дані про ВВП і замовленнях на товари тривалого користування. Швидше за все, їх вплив на ринок буде стриманим через недавнього заяви представників ФРС про збереження поточного курсу монетарної політики. На такому тлі євро цілком може оновити максимум минулого тижня на позначці 1,3641 за умови, що котирування залишаться вище підтримки на 1,358", - вважає трейдер банку "Глобекс" Ільдар Рязяпов.
Однак поки на ринку євро затишшя, помітна спостерігається волатильність на ринку британського фунта. Напередодні в центрі уваги ринку Форекс виявився глава Банку Англії Марк Карні, який своїм виступом підірвав позиції британської валюти, відправивши пару фунт/долар нижче 1,7 дол. США (1,697 дол. на 13:00 за київським часом).
Ринок Форекс чекав, що регулятор буде дотримуватися такої ж агресивного настрою, як і раніше, однак глава Банку Англії заявив, що Комітет з монетарної політики (MPC) ще дуже далекий від підвищення ставок. Більш того, він навіть пояснив, що в недавньому виступі висловлював своє суто особиста думка, а тепер говорить від імені всього MPC.
Виступ Карні стало громом серед ясного неба, оскільки занадто сильно контрастувало з його попередніми коментарями.
"Глава Банку Англії велику увагу приділив тому факту, що британська економіка все ще не відновилася остаточно і що питання про підвищення ставки не варто до того моменту, поки безробіття не знизиться до рівня 6%. Більше того, він сказав, що темпи посилення будуть важливіша, ніж дата першого кроку, натякаючи, що "перехідний період" може представляти собою тривалий процес. Таким чином, з цього можна зробити висновок, що з двох орієнтирів - інфляція і темпи зростання - другий для регулятора має найбільше значення. А значить, кожен новий звіт, особливо з ринку праці, буде ретельно аналізуватися ринком. Велика ймовірність, що дані будуть продовжувати радувати, а отже, поточна корекція - хороший привід входити "лонг", - вважає старший аналітик ГК "Forex Club" Олена Афанасьєва.