Ринок акцій в Японії 13 серпня 2007 р. закрився зростанням індексу Nikkei на тлі корпоративних новин. Позитивну динаміку зведеного індексу в значній мірі забезпечили японські провайдери промислової сировини. Їх акції подорожчали після того, як інвестори не отримали підтвердження чуткам про те, що провідні хеджеві фонди були вимушені продати цінні папери, щоб викупити свої боргові зобов'язання. В ролі стримуючого чинника на минулих торгах виступили макроекономічні новини. Аналітики відзначають уповільнення темпів зростання японської економіки. У II кварталі поточного року економічне зростання склало 0,5%, виявившись майже в два рази нижче за прогнози аналітиків. Споживчі витрати за аналогічний період виросли на 0,4%, що також не виправдало очікувань аналітиків. Акції фінансових компаній теж внесли свій внесок до уповільнення зростання індексу Nikkei. Побоювання інвесторів як і раніше викликає ситуація на кредитному ринку США.
Акції японської трейдингової компанії Itochu, що здійснює торгівлю промисловим паливом і металами, виросли в ціні на 2,6%. Котирування акцій другого за величиною морського перевізника Mitsui O.S.K. Lines піднялися вгору на 1,5%. Акції нафтопереробної компанії Cosmo Oil Co. виросли в ціні на 4,2%. Минулого тижня цінні папери цих компаній стабільно демонстрували негативну динаміку на тлі чуток про ситуацію з хеджевими фондами і в світлі новин із США. Зараз компанії, задіяні у сфері торгівлі сировиною, відіграють втрачені позиції.
На тлі зниження обсягів споживчих витрат невдало провели торги японські рітейлери. Цінні папери лідера галузі Aeon Co. подешевшали на 5,3%. Папери оператора найбільшої мережі з продажу побутової електроніки Yamada Denki впали в ціні на 6,8%.
Невдало завершилися торги і для більшості японських фінансових компаній. Акції Sumitomo Mitsui Financial Group втратили в ціні 1,2%, а папери Mitsui Sumitomo Insurance, другої за величиною страхової компанії країни, подешевшали відразу на 4,6%. Папери оператора кредитних карт Credit Saison втратили в ціні 5,3%. Інвестори, як і раніше, вельми стурбовані ситуацією на кредитному ринку США. Не додала оптимізму учасникам торгів заява німецького банку WESTLB про інвестування 1,71 млрд дол. в американський ринок іпотечного кредитування, що може бути причиною кризи ліквідності. Ситуацію не рятує навіть втручання Центробанку Японії, що намагається за допомогою фінансових вливань стабілізувати ситуацію на ринках.
На момент закриття торгової сесії 13 серпня 2007 р. індекс Nikkei виріс на 35,96 пункту (+0,21%) і склав 16800,05 пункту. Курс американського долара по відношенню до японської ієни виріс на 0,18 ієни в порівнянні з курсом попереднього торгового дня і склав 118,26 ієни/дол.