ДТЕК підписав Меморандум Глобального договору ООН про спільні дії з антикорупції
Ряд українських компаній та громадських організацій підписали Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні. Підписання Меморандуму дозволить Україні суттєво просунутися на шляху євроінтеграції, закінчити важливі реформи та відновити економіку.
Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко, передає прес-служба.
"Підписання Меморандуму Глобального договору ООН про спільні дії з антикорупції в Україні - це важлива ініціатива, яка створює додаткові можливості для зниження рівня корупції в нашій країні. Прогрес у боротьбі з корупцією дасть змогу Україні суттєво просунутися на шляху євроінтеграції, закінчити важливі реформи, відновити економіку. Прозоре бізнес-середовище в Україні – це найважливіша умова для прийняття рішень про інвестиції, про розвиток бізнесу. Працюючи на міжнародних ринках, ми розуміємо, що можемо бути успішними тільки разом зі своєю країною", - підкреслив він.
Відзначимо, що Меморандум було підписано 9 грудня в рамках Міжнародного дня боротьби з корупцією. Це ініціатива Глобального договору ООН в Україні.
Свої підписи під документом поставили представники компаній і громадських організацій, які працюють над запобіганням і подоланням корупції в Україні. Серед них: "Стоп корупції", Nationality Club, ДТЕК, Фармак, Капарол Україна, ИНФОТЕХ, BASF Ukraine та інші.
Учасники задекларували свої наміри спільно працювати над запобіганням і подоланням корупції в Україні на всіх рівнях. Відповідно до Меморандуму, вони беруть на себе зобов'язання:
- здійснювати господарську діяльність чесно, прозоро та з повним дотриманням законодавства;
- дотримуватись усіх норм законодавства про працю та зайнятість;
- гарантувати працівникам безпечні та здорові умови праці;
- поводитись із відходами та залишками виробництва з належною обережністю для забезпечення максимального захисту навколишнього середовища та відповідності всім чинним стандартам;
- забезпечувати, щоби співробітники та ділові партнери та інші пов’язані треті сторони знали й дотримувалися цих принципів, проводячи для цього відповідні навчальні заходи;
- активно сприяти прозорості галузі, залучаючи до скоординованих зусиль щодо комунікації та навчання інших гравців галузі з метою розповсюдження цього документа та його принципів, тим самим інформуючи та заохочуючи їх діяти у відповідності документу.