Динамо - Шахтар: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України

Динамо - Шахтар: онлайн-трансляція матчу чемпіонату України Фото: Динамо - Шахтар, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Динамо" - "Шахтар" - Онлайн-трансляція матчу Динамо - Шахтар почнеться на РБК-Україна в 18:30, а дивитися поєдинок можна на каналі 2+2. В Україні половина сезна завершиться головним протистоянням місцевого футболу.

12 листопада, 19:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо: Рудько – Бурда, Хачериди, Вида, Макаренко – Рыбалка, Буяльский – Ярмоленко, Сидорчук, Гонсалес – Мораес Шахтер: Пятов – Срна, Кучер, Ракицкий, Исмаили – Степаненко, Фред – Бернард, Марлос, Коваленко – Феррейра

Динамо - Шахтар, 3:4
Гол: Мораес, 1, Рибалка, 29, Беседин, 90+2 - Бернард, 3, Фред, 50, Феррейра, 58, Хачериди, 88 (аг)

Кінець матчу

90+2 хв. І ще один гол! Подача кутового і Бесєдін точно б'є головою!

88 хв. ГОЛ! Дентіньо зміг пройти зліва у штрафний прострілити і Хачеріді відправляє м'яч у свої ворота.

81 хв. Циганков і Дентіньо виходять замість Гонсалеса і Марлоса.

75 хв. Бесєдін зумів забрати м'яч у П'ятова і пробив по порожніх воротах, але трохи не влучив.

72 хв. Бесєдін вийшов замість Сидорчука.

65 хв. Срна збиває Гонсалеса у своїй штрафній - жовта картка.

61 хв. Суддя видаляє Мораєса за удар бразильця в обличчя Ракицькому.

58 хв. ГОЛ! Феррейра відправляє м'яч у ворота головою в завершенні контратаки своєї команди.

53 хв. Бурда грубо грає проти Феррейри - жовта картка.

50 хв. ГОЛ! Срна відмінно віддав у центр штрафного, звідки точно пробив Фред!

Перерва

43 хв. Рудько забрав м'яч після удару Феррейри головою.

36 хв. Буяльски шикарно відібрав м'яч у центрі поля, розігнав випад і віддав на Ярмоленка, той зумів впоратися з опонентом, але віддав занадто слабкий пас.

29 хв. ГОЛ! Рибалка чудово б'є зі штрафного!

28 хв. Степаненко збиває Буяльського - жовта картка.

27 хв. Бернрад зловив м'яч після виносу після штрафного, але по воротах не влучив.

21 хв. Пятов чудово зреагував на небезпечний простріл від Сидорчука.

16 хв. Дальній удар Сидорчука проходить повз воріт.

12 хв. Марлосу дали пробити з лінії штрафного, але той трохи не влучив по воротах.

9 хв. На такому складному полі обом командам нелегко. Гра вирівнялася.

3 хв. Зрівнює рахунок Шахтар - Бернард б'є з гострого кута зі штрафного і Рудько не справляється з м'ячем.

1 хв. ГОЛ! Гонсалес віддав шикарну передачу на хід Мораєсу і той пробиває П'ятова!

Стартував матч

"Шахтар" в чемпіонаті України може дати що-хоче і це не особливо вплине на отстсвание "Динамо" від "гірників".

1. Шахтар - 47 очок
2. Динамо - 37 очок
3. Зоря - 31 очко
4. Олімпік - 28 очок
...
12. Карпати - 5 очок

На тижні обидві комнади отримали серйозний психологічний зачепив, вигравши свої матчі в єврокубках. Але якщо "Шахтар" до поєдинку з "Брагою" вже вирішив питання виходу у плей-офф Ліги Європи, "Динамо" залишалося лише "грюкнути дверима" перед завершенням групового етапу.

І в "Динамо" це вийшло. Перемога 6-0 над далеко не слабким "Бешикташем" - відмінний показник того, що "Динамо" вміє грати у футбол і здатна показувати масштабний атакуючий футбол. Але у киян рідко виходить таке зробити.

Півзахисник "Шахтаря" Фред:

"Той факт, що ми випереджаємо «Динамо» за очками, навпаки, нас ще більше мотивує. З кожною грою, з кожним матчем ми хочемо відриватися все далі і далі. Будемо працювати і боротися по максимуму. Прекрасно розумію мотивацію «Динамо». Звичайно ж, ніхто не хоче програвати. Але ми будемо боротися. Сподіваюся, що ми виграємо, звичайно ж. Думаю, найскладніше, з чим нам доведеться зіткнутися – це стандарти".