Динамо - Бешикташ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Динамо - Бешикташ: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Динамо - Бешикташ, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

"Динамо" - "Бешикташ" - Онлайн-трансляція матчу Динамо - Бешикташ почнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися продеинок можна на каналі "Україна". Кияни спробують завершити не саме вдалий виступ у Лізі Чемпіонів грою проти турків.

6 листопада, 21:45
Київ, "Олімпійський"
Динамо: Рудько, Антунеш, Ярмоленко, Сидорчук, Рыбалка, Вида, Гонсалес, Бурда, Буяльский, Хачериди, Беседин
Бешикташ: Фабри, Адриано, Тошич, Куарежма, Абубакар, Шахан, Хатчинсон, Эзьякуп, Арслан, Марсело, Бек

Динамо - Бешикташ, 6:0
Гол: Беседин, 9, Ярмоленко, 31, Буяльский, 33, Гонсалес, 45+2, Сидорчук, 60,
Мораес, 77

Кінець матчу

82 хв. Рибалка відмінно пробив з лінії штрафного, але м'яч б'ється об штангу!

77 хв. МОРАЄС! Ярмоленко вийшов один на один, не зміг реалізувати свій момент і бразилець добив у порожні ворота!

76 хв. Бесєдіна змінює в грі Мораєс.

70 хв. Фрай виходить замість Куарежми.

69 хв. А Циганков поміняв Гонсалеса.

66 хв. Корзун виходить замість Сидорчука.

65 хв. Фабрісіо забрав м'яч після удару Гонсалеса.

60 хв. ГОЛ! Буяльський відмінно зміг прострілити вздовж воріт і Сидорчук замкнув на дальньому куті штрафного!

57 хв. Друге вилучення у Бешикташа - Абубукар отримав другу жовту в матчі!

49 хв. Адріано грубо збив Ярмоленко на фланзі - жовта картка.

46 хв. Заміни у Бешикташа. Тусун і Гюнул поміняли Арслана і Сахана.

45+2 хв. ГОЛ! Гонсалес ударом з лінії штрафного з рикошетом від захисника забив четвертий гол!

41 хв. Знову активний Бешикташ. Але захист Динамо тримається.

33 хв. ГОЛ! БУЯЛЬСЬКИЙ! Тошич помилився у своїх воріт, Ярмоленко програв боротьбу з голкіпером, але першим до м'яча прийшов Бяльський і м'яко перекинув воротаря з захисниками.

30 хв. ГОЛ! ЯРМОЛЕНКО!!

28 хв. Бек грубо стрибає в ноги Гонсалеса у своєму штрафному! Червона і пенальті!

24 хв. Куарежма знову подав, Рудько зловити не зміг, але Антунеш голкіпера підстрахував.

20 хв. Озьякул грубо збив Гонсалеса на фланзі - жовта картка.

19 хв. Куарежма небезпечно входив у штрафний майданчик зліва, але з його навісом впоралися.

15 хв. Незважаючи на невелику обережність, Динамо грає цілком впевнено і цікаво.

9 хв. ГОЛ! Ярмоленко геніально входить в штрафну зліва, подає Бесєдін з метра відправляє м'яч у ворота!

5 хв. Поки що кияни виглядають цікавіше. І більше тримають м'яч, і намагаються атакувати.

Починається матч

Після поразки в Неаполі київське "Динамо" втратила навіть теоретичні шанси на вихід в єврокубкову весну. Кияни вже точно завершать Лігу Чемпіонів на останньому місці в групі. Але по грі у підопічних Реброва ще є достатньо сил і мотивації показати себе.

Під час вихідних "Динамо" гостювало в Полтаві, де під рясним снігопадом не змогли обіграти "Ворсклу". Ця нічия дозволила "Шахтарю" збільшити відрив від свого головного конкурета, а в "Динамо" почали серйозно говорити про зміну тренера.

"Бешикташ" теж на вихідних зіграв внічию. Але на відміну від киян, суперник у "орлів" був солідніше - "Фенербахче". Вже на наступний уїк-енд "Бешикташу" доведеться грати з ще одним представником вищої частині турнірної таблиці "Бурсаспором". Але турки будуть націлені на поьбеду. Адже вона виведе їх в плей-офф Ліги Чемпіонів.

Головний тренер "Бешикташа" Шенол Гюнеш:

"Для мене особисто це буде найважливіший матч року. Ми будемо грати з дуже серйозним суперником. В іграх Ліги чемпіонів важливі третя і четверта гри. Вони програли ці матчі і втратили шанс пройти далі. Там, де вони не здобули жодного очка, ми заробили чотири, тому і вирвалися вперед".

Головний ттенер "Динамо" Сергій Ребров:

"Вдаватися до ротації в Лізі чемпіонів неприпустимо, яке б місце не займала команда, адже це турнір, виступати в якому прагнуть всі. Гра з «Шахтарем» через тиждень, а не через два дні. Так, вона для нас дуже важлива, але спочатку у нас найважливіша гра Ліги чемпіонів. Як на мене, ми заслужили ту кількість очок, яке у нас є зараз. У нас були передумови для того, щоб набрати більше залікових балів, але на жаль...".