Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

Київське "Динамо" у матчі Ліги Європи проти швейцарського "Туна" впевнено і спокійно здобуло розгромну перемогу. Голами відзначилися Ярмоленко, Мбокані і Гусєв.

24 жовтня, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Динамо - Тун, 3:0
Гол:
Ярмоленко, 35, Мбокані, 60, Гусев, 79
Динамо: Шовковський, Сілва, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Велозу, Аруна, Беланда, Ленс, Ярмоленко, Мбокані
Тун: Лют, Шенкель, Райнманн, Люті, Дзуффи, Хедигер, К. Шнойвли, Скиринци, Жуніор, Мартінес, М. Шнойвли

Фінальний свисток - перемога "Динамо"!

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Люті звалив на лінії власного штрафного Сидорчука.

86 хв. Мбокані міг забивати четвертий! Беланда подав штрафний праворуч і Дьемерси бив головою, але трохи не влучив по воротах.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи83 хв. Ленс зіграв рукою поруч зі своєї штрафної.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи82 хв. Гусєв, схоже, отримав пошкодження. Виходить Безус.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи79 хв. Третій гол! Сидорчук в самоті прострілив у центр штрафного і Гусєв переправив м'яч у ворота!

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Саламанд вийшов на поле - Шнойвли пішов відпочивати.

74 хв. Заспокоїлася гра. "Тун" намагається проводити атаки, але сил для цього мало. А Київ впевнено захищається і іноді тікає в контратаки.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи70 хв. Ярмоленко і Аруну поміняли Гусєв і Сидорчук.

66 хв. Повинен був суддя ставити пенальті за фол проти Мбокані, але не зробив це!

65 хв. І знову Ленс не забиває! Контратака "Динамо" завершився прострілом Ярмоленков центр штрафного, звідки Ленс ударом в дотик не влучив по воротах!

62 хв. Як же Ленс не забив?! Ярмоленко подав справа, але Джермейн головою не влучив по воротах!

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи60 хв. МБОКАНІ!!! Сілва подав з правого флангу в штрафну, звідки Мбокані головою переправив м'яч у ворота!

58 хв. Беланда віддав шикарний пас на хід Ярмоленку, Андрій обійшов захисника, але загнав себе в гострий кут. А наступний удар виявився у кіпера.

54 хв. Ярмоленко накрутив суперника на фланзі і прострілив у центр штрафного, звідки Мбокані пробив, але влучив у захисника.

51 хв. Продовжує володіти ініціативою "Динамо". Дуже спокійно. І ліниво.

47 хв. Аруна пробивав з меж штрафного майданчика! Але Лукман бив з лівого і м'яч полетів вище воріт!

Другий тайм почався.

Перерва в Києві

45 хв. Аруна отримав м'яч біля чужих воріт, але замість удару, навіщось, побіг в іншу сторону.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи43 хв. Незрозуміло за що, але Ярмоленко також отримав жовту картку.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи40 хв. Хачеріді в центрі поля грубо зіграв проти опонента.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи35 хв. А от Ярмоленко влучив по воротах! Та ще як! Змістився зліва Андрій і точно пробив з лівої у праву "дев'ятку"!

34 хв. Аруна пробив здалеку. Неточно. Щось зовсім мало що виходить у киян.

31 хв. Дуже беззубо виглядає "Динамо". Володіння м'яча є, а от зайти в штрафну киянам не вдається.

26 хв. Швейцарці дісталися до наших воріт. Але кутовий у їх виконанні ні до чого не привів. Хачеріді вибив м'яч зі штрафної.

22 хв. Беланда пробив неточно з лінії штрафного. Сильний, але дуже неточний удар по воротах.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи19 хв. Шнойвли догрався до попередження - занадто багато фолив півзахисник.

17 хв. "Тун" взагалі грає без м'яча. "Динамо", щоправда, не дуже активно себе веде, але повільно просувається вперед.

Динамо - Тун: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи13 хв. Сілва ззаду підкотився під суперника.

11 хв. Ленс в черговий раз прорвався по своєму лівому флангу і прострілив у штрафну - Февр.

7 хв. Ой-Ой-ой! Ярмоленко смачно пробив з-за штрафного по центру воріт, але м'яч від поперечини полетів за ворота!

3 хв. Кияни впевнено і спокійно владают м'ячем на половині поля суперника.

Матч розпочався

Добрий вечір, шановні друзі. Ми починаємо онлайн трансляцію матчу Ліги Європи "Динамо" - "Тун".

Ситуація в групі G, в якій грають кияни складна, але виліковна:

1. Генк - 2 перемоги - 6 очок
2. Тун - 1 перемога, 1 поразка - 3 очки
3. Динамо - 1 нічия, 1 поразка - 1 очок
4. Рапід - 1 нічия, 1 поразка - 1 очок

Під керівництвом Урса Шоненбергера "Тун" взяв гору над "Динамо" Леоніда Буряка у другому відбірковому раунді Ліги чемпіонів УЄФА-2005/06, в результаті пробившись у груповий етап. Матч у Києві завершився з рахунком 2:2, а в повторному поєдинку в Берні господарі здобули мінімальну перемогу завдяки голу Тьяго Бернарді.

Не рахуючи матчів з "Динамо", "Тун" ніколи не зустрічався з командами з України.

"Динамо" провело шість зустрічей зі швейцарськими клубами, домігшись двох перемог при двох нічиїх і двох поразках. Вдома кияни здобули одну перемогу при двох нічиїх, а в Швейцарії виграли ще одного разу при двох поразках.

Кияни свій останній матч в українському чемпіонаті виграли. У київському дербі "Динамо" перемогло "Арсенал" 2:0 - голи на рахунок Ленса і Ярмоленко. "Тун" також переміг у внутрішній першості. Не встояв "Сьєн", який пропустив гол від Шнойвли.