Брага - Зоря: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Брага - Зоря: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Брага" - "Зоря" (zarya-lugansk.com)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку 3 відбіркового циклу Ліги Європи

Брага - Зоря. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 22:30, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "2+2". "Зоря" проведе другий матч 3 раунду кваліфікації Ліги Європи проти "Браги". На думку букмекерів, перевага в цьому протистоянні на боці португальської команди.

16 серпня 22:30
Брага, стадіон "Брага Мунісіпал"

Матч завершено 2:2

90+7 хв. УСЕ!!!! Звучить фінальний свисток, "Зоря" пройшла в раунд плей-офф Ліги Європи! Побільше таких перемог українському футболу!

90+6 хв. Олександр Караваєв отримав жовту картку.

90+6 хв. Небезпечний штрафний біля воріт "Зорі", але гравці м'яч вибили.

90+2 хв. Жовта картка для Богдана Михайличенко.

90 хв. Арбітр компенсував ШІСТЬ хвилин.

85 хв. Замість Діогу Фігейраш вийшов Шадаш.

83 хв. АААААА ГОООООЛ!!!!! ФАНТАСТИКА!!! Караваєв замикає прострілвід Тимчика уздовж воротарського!

79 хв. Тепер заміна у "Браги": Замість Новайша вийшов Рікардо.

76 хв. Заміна у "Зорі": Замість Рафаеля вийшов Владислав Кабан.

76 хв. Дієго Соуза пробивав - м'яч потрапив у штангу.

74 хв. Це означає, що додаткового часу не буде. Однак, якщо рахунок буде нічийним, то тепер далі проходить український клуб.

73 хв. "Брага" знову виходить вперед. Орта забиває.

72 хв. Махарадзе вчасно вийшов з воріт і перервав потенційно небезпечну атаку "Браги".

70 хв. ГООООООООООООООООЛ!!!!!! Стрімка атака "Зорі" завершилася точним ударом Рафаеля. Нагадаємо, за нічийного рахунку нас чекає овертайм.

68 миню Таки заміна в складі "Зорі". Замість Луїса Феліпе вийшов Заур Махарадзе. Прикра заміна. Коли потрібно випускати футболістів в атакуючу лінію, доведеться замінити воротаря.

67 хв. Луїс Феліпе просить допомоги лікарів. Мабуть буде заміна.

65 хв. ГОЛ. Новайш прямим ударом зі штрафного пробив у сітку воріт.

64 хв. Віталій Вернидуб отримав жовту картку.

64 хв. Це таке протистояння, в якому все може вирішити один м'яч.

63 хв. Сілас зірвала вихід в атаку суперника і отримав жовту картку.

60 хв. ЯКИЙ МОМЕНТ!!! Рафаель втік до штрафної "Браги" і вирішив завершувати атаку, але після його удару голкіпер відбив м'яч, хоча набігали його партнери і можна було віддати передачу.

55 хв. Для "Маріуполя" цей єврокубковий сезон завершився.

53 хв. Сілас зважився на удар здалеку - неточно.

50 хв. Рікарду Орта отримав горічінік за симуляцію.

48 хв. Сілас порушує правила проти Орти в центрі поля.

46 хв. Другий тайм стартував!

45+2 хв. Перший тайм закінчився. Відпочиваємо!

45 хв. Арбітр компенсував дві хвилини.

43 хв. Грубо зіграли проти Олександра Караваєва. Свисток арбітра мовчить.

42 хв. Брага спокійно катає м'яч.

40 хв. Богдан Ледньов отримав жовту картку за симуляцію.

38 хв. Заміна у "Браги": Замість Рауля Сілви вийшов Пабло Сантос.

34 хв. Харатін теж отримує попередження.

32 хв. Новайш отримав жовту картку за грубу гру проти Караваєва.

29 хв. Рафаель пробив - м'яч прийняв на себе захисник.

25 хв. Заспокоїлася трохи гра.

20 хв. Нагадаємо, що рахунок 0:0 влаштовує господарів поля. А "Зорі" потрібно забивати! Але поки моментів у нашої команди не було.

19 хв. Кутовий біля воріт "Зорі". Подача в штрафну - Луїс Феліпе вибив м'яч кулаком.

18 хв. Притискає "Брага" луганську команду до воріт. 1:1 за кутовими.

12 хв. Франсержіо пробив здалеку, але, на щастя, вище воріт.

8 хв. Соуза отримав "гірчичник" за порушення в центрі поля проти Ігоря Харатін.

7 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Луїс Феліпе впорався з непростим ударом Новайша!

5 хв. Активно починає "Брага". Але нам сьогодні потрібно забивати і перемагати!

1 хв. Матч розпочався! Підтримуємо своїх!

- Стартові склади:

"Брага": Матеус, Фігейраш, Нуну Секейра, Едуарду (К), Новайш, Орта, Франсержіо, Раул Сілва, Віана, Ешгаю, Соуза
Запасні: Марафону, Рікардо, Шадаш, Едуардо, Сантос, Муріло Коста, Мартінш

"Зоря": Феліпе, Михайличенко, Сваток, Вернідуб, Тимчик, Хомченовський, Сілас, Караваєв (К), Харатін, Ледньов, Рафаель Да Сілва
Запасні: Махарадзе, Литвин, Гордієнко, Кочергін, Чеберко, Казаков, Кабан

- "Брага" зіграє в червоно-білих футболка, а гравці "Зорі" одягнуть чорно-білу атрибутику.

- Мальовнича арена, розташована в ніші, вирубаній прямо в скелі Монте Каштру.

"Брага" фаворит матчу, вона грає вдома і португальцям повинні допомагати свої стіни. Але "Зоря" показала в кінцівці домашнього матчу відбору Ліги Європи, що може перегравати досвідчених португальців. Перевага "Браги" тривала не більше трьох хвилин.

"Брага" провела лише два офіційні матчі в сезоні, пропустивши в них три м'ячі, правда і забила 5 в ворота суперників. Команда Абела Феррейри тільки входить в сезон і ігровий ритм, тому її не вистачає на весь матч.

Як показав перший матч в Запоріжжі, "Зоря" здатна на рівних боротися з суперниками. У першій грі Вернидуб здивував вибором складу, зараз від наставника луганчан знову варто чекати сюрпризу. "Зоря" фізично готова відмінно, команда молода, а значить зможе навіть додавати по ходу гри, а це великий плюс в цьому протистоянні.