Яблонець - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Яблонець - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Яблонець" - "Динамо" (twitter.com/DynamoKyiv)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку 2 туру групового етапу Ліги Європи

Яблонець - Динамо. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:50, дивитися поєдинок можна на телканалі "Футбол 2". "Динамо" зіграє на виїзді з "Яблонцем" в рамках другого туру групової стадії Ліги Європи. На думку букмекерів, мінімальна перевага на боці чеського клубу.

4 жовтня 21:50
Яблуниця-над-Нісоу, стадіон "Стшельніце"

Матч завершено 2:2

81 хв. Гол! І Міхал Травнік зрівнює рахунок в матчі.

79 хв. Віталій Буяльський отримав жовту картку за затримку часу.

79 хв. У складі київського "Динамо" замість Віталія Буяльського на поле вийшов Володимир Шепелєв.

78 хв. Яна Храмосту в складі "Яблонця" замінив Давіс Ікаунієкс.79 хв. Перша заміна у "біло-синіх": Володимир Шепєлєв змінив Віталія Буяльського.

76 хв. Гостра подача чехів з лівого флангу закінчилася зрізкою Бурди у напрямку своїх воріт в боротьбі з суперником, але Бойко все контролював.

63 хв. На кілька хвилин киян притисли чехи до воріт. З близької відстані головою пробивав захисник Давід Лішка. Ще через дві хвилини з-за меж штрафного вистрілив Травнік. На щастя - неточно в обидвох випадках.

58 хв. Поважанец грубо сфолив проти Гармаша і отримав заслужений "гірчичник".

57 хв. Денис Бойко після дальнього удару забрав м'яч до рук.

53 хв. Перша жовта в матчі у "Динамо" - Микола Морозюк отримав попередження за зрив атаки.

52 хв. На старті другого тайму поки без моментів у команд.

46 хв. Другий тайм розпочався!

45 хв. Перший тайм завершено! Команди пішли на перерву.

41 хв. Буяльський здалеку пробив у площину воріт чеської команди, проте голкіпер впіймав м'яч.

33 хв. Пропускаємо! Після подачі кутового з лівого флангу Давід Говорка влучив у ворота "Динамо". Денис Бойко відбив м'яча, проте він від стійки потрапив у сітку воріт.

24 хв. Томаш Хюбшман завдав удару здалеку - невлучно.

23 хв. Давід Лішка після подачі з кутового головою пробив повз ворота.

19 хв. Томаш Голеш грубо завалив Віктора Циганкова і заробив перше попередження в матчі.

14 хв. ГОООООЛ! Денис Гармаш скористався помилкою суперників - і результативно пробив у воріта "Яблонця".

8 хв. ГОООЛ! Віталій Буяльський віддав чудову передачу, Микола Морозюк віддав пас на Віктора Циганкова, який і відкриває рахунок!

4 хв. Пройшла перша акцентована подача у "Динамо" з флангу у штрафний чехів - від Циганкова. Але голкіпер вдало зіграв на виході.

1 хв. Ми розпочинаємо!

- Стартові склади:

"Яблонец": Груби - Голєш, Говорка, Лішка, Ганоушек - Хюбшман (к) - Масопуст, Травнік, Поважанец, Йововіч - Храмоста
Запасні: Гануш, Ікаунієкс, Соболь, Акоста, Янковіч, Бречка, Кубіста

"Динамо": Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч - Сидорчук (к), Буяльський -Морозюк, Гармаш, Циганков - Бєсєдін
Запасні: Бущан, Миколенко, Сідклей, Шапаренко, Шепелєв, Дуелунд, Русин

І "Яблонець", і "Динамо" втратили очки в першому турі групового етапу Ліги Європи УЄФА. Пропустивши в додатковий час, чехи зазнали поразки на полі "Ренна" (1:2), а "біло-сині" втратили перемогу над "Астаною" - 2: 2.

Бронзовий призер чемпіонату Чехії вперше грає на груповому етапі єврокубків. До цього "Яблонець" чотири рази безуспішно намагався пробитися в основну сітку Ліги Європи. У сезонах 2010/11 і 2011/12 чехи вибували в третьому відбірковому раунді, а в сезонах 2013/14 і 2015/16 програвали в раунді плей-офф "Аяксу" і "Бетису" відповідно.

У минулій першості України "Динамо" посіло друге місце слідом за "Шахтарем". У третьому відбірковому раунді поточної Ліги чемпіонів УЄФА динамівці здолали празьку "Славію" із загальним рахунком 3:1, але в раунді плей-офф поступилися "Аяксу" - 1:3 в гостях, 0:0 вдома.

Це сьома кампанія "Динамо" в Лізі Європи і шостий груповий етап. У п'яти попередніх випадках столичний клуб чотири рази виходив в плей-офф. Єдина невдача припала на сезон 2011/12. Найкращого результату динамівці здобули в Лізі Європи 2014/15, коли добралися до чвертьфіналу.