Байєр - Баварія: онлайн трансляція (рахунок 1:3)

Байєр - Баварія: онлайн трансляція (рахунок 1:3) Фото: "Байєр" - "Баварія" (fcbayern.com)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію першого матчу другого кола Бундесліги

Байєр - Баварія. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:30. Після зимової перерви "Байєр" зустрінеться з "Баварією" в рамках 18 туру чемпіонату Німеччини. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є мюнхенський клуб.

12 січня 21:30
Леверкузен, "Бай-Арена"

Стартові склади:

"Байєр": Лено, Бендер, Та, Венделл, Хавертц, Кор, Бейлі, Бендер, Брандт, Бельарабі, Фолланд.

"Баварія": Ульрайх, Зюле, Боатенг, Алаба, Мартінес, Роббен, Хамес, Рібері, Відаль, Рафінья, Мюллер.

Другий тайм 1:3

90+1 хв. ГОООООЛ! "Баварія" знімає всі питання про переможця! Родрігес виконав штрафний, пробивши в ворота Лено.

82 хв. У складі мюнхенського клубу дебютує Сандро Вагнер. З поля пішов Франк Рібері.

81 хв. У складі "Байєра" відбулася заміна. Брандта замінив Мехмеді.

67 хв. Заміна у складі "Баварії". З поля пішов Арьєн Роббен. Увійшов в гру Кінгслі Коман.

66 хв. У складі "Байєра" заміна: Замість Домініка Кора вийшов Лукас Алар.

60 хв. Перша заміна матчу: Хенрікс замінив Карім Белларабі.

59 хв. ГООООЛ! Рібері подвоїв рахунок.

55 хв. Моментище! Перекладина! Бейлі з кутового виконав подачу в центр штрафного майданчика, Бендер отримав м'яч на лівому куті штрафного майданчика, але удар прийшовся на поперечину.

46 хв. Починається другий тайм!

45 хв. Йдемо на перерву. "Баварія" мінімально обіграв "Байєр".

44 хв. Рафінья грубо зіграв проти Брандта і в результаті отримав жовту.

36 хв. "Байєр" поки спокійно катає м'яч в центрі поля, буде намагатися команда з Леверкузена зрівняти рахунок до перерви.

32 хв. ГООООООООЛ! "Баварія" відкриває рахунок в матчі!

26 хв. Мюллер отримав жовту картку за фол на Венделл

24 хв. Все ще цілком рівна гра в Леверкузені.

19 хв. Левандовскі через проблеми з коліном дивиться матч по телевізору.

15 хв. А тепер Карім Белларабі отримує жовту картку.

13 хв. Родрігес з лівого флангу накинув м'яч у воротарський, Лено впевнено зіграв на виході і забрав м'яч.

11 хв. Фолланд отримав жовту картку за грубість по відношенню до Мартінеса в середині поля.

3 хв. "Байєр" починає цей матч досить активно, але поки не поспішають наближатися до суперника.

1 хв. Матч стартував! Поїхали!

- Бундесліга повертається із зимових канікул!

Друге коло чемпіонату Німеччини стартує матчем "Байєра" і "Баварії". Обидві команди чудово провели першу частину сезону.

"Баварія" після повернення Юппа Хайнкеса виграла 9 з 10 матчів і впевнено забрала собі титул зимового чемпіона. Свого найближчого переслідувача в особі "Шальке" команда випереджає на 11 очок.

"Байєр" сезону почав не дуже впевнено. Під керівництвом Хайко Херрліха "фармацевти" програли 3 матчі в перших 5 турах. Проте слідом видали серію з 12 матчів без поразок, завдяки чому завершили перше коло в зоні Ліги чемпіонів.

Раніше команди зустрічалися один з одним 55 разів. 34 рази перемогу здобували футболісти "Баварії", 10 разів матч завершувався нічийним результатом, і 11 разів перемога залишалася за командою "Байєр".

У цій зустрічі з "Байєром" не зіграють Роберт Левандовскі і Матс Хуммельс. Польського бомбардира буде підміняти новачок Сандро Вагнер. У "Байєра" перед важливою грою немає проблем зі складом. Брати Бендери здорові і можуть вийти на поле з перших хвилин. А в атаці у Хайко Херрліха дуже багато варіантів. Набрати очки в матчі з "Баварією" у "Байєра" шанси непогані.