Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу Фото: Барселона - Реал

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Барселона" - "Реал" почнеться на РБК-Україна 21:00, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

Сьогодні в столиці Каталонії відбудеться головний матч планети, де зустрінуться непримиренні "Барселона" і мадридський "Реал".

2 квітня, 21:30
Барселона "Камп Ноу"
"Барселона" - "Реал" 1:2
Гол:
Піке, 56 - Бензема, 63, Роналду, 85
Барселона: Браво - Альба, Маскерано, Піке, Алвес - Іньєста, Бускетс, Ракітіч - Неймар, Суарес, Мессі
Реал: Навас - Марсело, Рамос, Пепе, Карвахаль - Кроос, Каземіро, Модрич - Роналду, Бензема, Бейл

Фінальний свисток

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу85 хв. ГОЛ! КРІШТІАНО РОНАЛДУ! Після подачі справа Крішті зумів прийняти м'яч і потужним ударом увігнав м'яч м'яч у сітку!

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу83 хв. Рамос награвся на сьогодні - друга жовта картка!

81 хв. Поперечина! Стійка рятує Барсу після відмінного удару Роналду від кута штрафного!

77 хв. Хесе виходить замість Бензема.

73 хв. Ракітіч поступився місцем в грі Турану.

72 хв. Знову гра заспокоїлася. Тепер Реал більше небезпек створює. Але поки без особливих дивідендів.

63 хв. ГОЛ! ЦЕ КРАСА! Кроос віддав в центр воротарського на Бензема, який бісіклетою зрівняв рахунок у матчі!

56 хв. ЖЕРЕР ПІКЕ! Після подачі кутового захисник точно пробив головою!

54 хв. Шикарно Мессі б'є з лінії штрафного - Навас грає не менш чудово!

49 хв. У Мессі була непогана можливість забити зі штрафного, але м'яч пройшов над воротами.

Їдемо далі

Перерва

44 хв. Карвахаль віддав у центр штрафного, звідки бив Бензема, але м'яч пройшов над воротами.

38 хв. Реал зумів вирівняти гру. Зараз все виглядає спокійніше.

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу29 хв. Маскерано збиває Бейла - небезпечний штрафний.

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу28 хв. Пепе отримав по обличчю від руки Суареса.

24 хв. Мессі збили у штрафному Реала, але суддя вирішив не давати пенальті.

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу18 хв. Карвахаль двічі порушив правила неподалік свого штрафного.

16 хв. Класний і несподіваний розіграш штрафного приніс м'яч до Бейла, який увірвався в штрафну і прострілив - захисники не дали м'ячу дійти на Бензема.

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчу11 хв. Рамос грубо грає проти Суареса.

8 хв. Іньєста непогано знайшов в чужій штрафній Суареса, але того випередив Навас.

4 хв. Поки нічого на полі не відбувається. Крім парочки офсайдів.

Стартує поєдинок!

Вже багато десятків років матч між барселонської і мадридської командами викликає неймовірний ажіотаж у всьому світі. Обидва колективи відносяться до самого вершечка світового футболу, що робить це протистояння завжди яскравим і незабутнім. Навіть, якщо одна команда очевидно сильніше іншого.

Саме це показав перший матч восени, коли "Барса" приїхала до Мадрида і рознесла там "Реал" 4:0. Чудова атака каталонців може без перерви штампувати голи у ворота будь-якого суперника. І в даний момент, захист "Реала" не в змозі впоратися з таким натиском. Тим більше, матч на "Камп Ноу" пропустить молоде дарування "Реала" Варан.

"Реал" відстає від "Барси" на 10 очок і практично не має можливості поборотися за перше місце. Але власна гордість не повинна зобов'язати їх спробувати вирвати максимальний результат у Барселоні. Тим більше, каталонців на тижні чекає серйозне випробування іншим мадридським клубом, "Атлетіко" вже в Лізі Чемпіонів. У "Реала" ситуація легше - свого опонента по ЛЧ "Вольфсбург" вони явно перевищують в класі.

Барселона - Реал: онлайн-трансляція матчуФото: Зінедін Зідан

Головний тренер "Реала" Зінедін Зідан:

"Класіко – справжнє свято футболу, і ми повинні отримати задоволення і показати себе проти хороших гравців. Завтра я буду насолоджуватися своїм першим Класіко в ролі тренера. Я дивився перший матч, тому що я аналізую гри, але з футболістами ми це не обговорювали".