Банк "Південний" завершив I квартал 2015 з прибутком 8,8 млн грн
![Банк "Південний" завершив I квартал 2015 з прибутком 8,8 млн грн](https://www.rbc.ua/static/img/b/a/bank_pivdenniy_1_650x410.jpg)
Результат січня-березня поточного року в два з гаком рази більше показника за аналогічний період 2014 р.
За підсумками I кварталу 2015, банк "Південний" отримав прибуток у розмірі 8,8 млн грн. Результат січня-березня поточного року в два з гаком рази більше показника за аналогічний період 2014 р., повідомляє прес-служба банку.
У повідомленні також йдеться, що за даними на 1 квітня 2015, тільки 5 українських банків з першої двадцятки отримали прибуток.
За даними НБУ на 1 січня 2015 року, банк "Південний" входить у другу групу за розмірами активів (19 місце).
Нагадаємо, що на початку цього року міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинг банку "Південного" на рівні CCC.