Атлетико - Реал: онлайн-трансляція

Атлетико - Реал: онлайн-трансляція Фото: Атлетико - Реал, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку Атлетико - Реал

"Атлетико" - "Реал". Онлайн-трансляція матчу "Реал" - "Атлетіко" розпочнеться на РБК-Україна у 21:15, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1". Сьогодні в Мадриді відбудеться місцеве дербі, яке рідко виходить нецікавим.

19 листопада, 21:45
Мадрид, "Вісенте Кальдерон"

Склади команд:

Атлетіко: Облак, Хуанфран, Савич, Годін, Філіпе, Сауль, Коке, Габі, Карасско, Торрес, Грізманн
Реал: Навас, Карвахаль, Начо, Варан, Марсело, Іско, Ковачич, Модріч, Бейл, Роналду, Васкес

Атлетико - Реал, 0:3
Гол: Роналду, 23, 71 (пен), 77

Фінальний свисток

84 хв. Замість Роналду виходить Родрігес.

80 хв. Бензема змінює в грі Іско.

77 хв. Ще гол! Бейл чудово пройшов по лівому флангу і прострілив на Роналду, який спокійно відправив м'яч у ворота!

71 хв. Гол! Реал заробляє пенальті і Кріштіано Роналду точно б'є з точки.

68 хв. Облак бере небезпечний удар з лінії штрафного від Іско.

64 хв. Роналду і Коке посварилися в штрафний Атлетіко - обом по жовтій картці.

62 хв. Корреа і Гамейро виходять замість Габі і Торреса.

58 хв. Бейл небезпечно, але неточно, бив головою після подачі Модріча ліворуч.

53 хв. Грізманн добре проривався крізь центр, але його удар заблокували.

48 хв. Класний дальній удар Карраско проходить повз воріт.

Перерва

40 хв. Мало що відбувається на полі. Команди по черзі володіють м'ячем, але грають в центрі поля.

33 хв. Іско вискочив на побачення з голкіпером від центру поля, але суддя своїм свистком збив хлопця удар.

28 хв. Атлетіко забрав м'яч, але створити небезпечний момент не може. Подавання всі накриваються захисниками.

23 хв. ГОЛ! Роналду б'є штрафний, м'яч зачіпає стінку і влітає у ворота!

19 хв. Реал вирішив натиснути і спробувати затиснути суперника біля своїх воріт.

13 хв. Облак на лінії воріт дістає небезпечний удар Роналду головою.

9 хв. Коке відмінно накинув на ногу Саулю, але той пробив повз воріт.

4 хв. Команди поки що не сильно вкладаються в атаку.

Почався матч

Мадридський "Реал" в якості лідера чемпіонату Іспанії відправиться в гості до "Атлетіко", який поки що йде на п'ятому місці, щоб спробувати зміцнити своє лідерство. Але й "Атлетіко" буде готуватися покращувати свої позиції в грі з принциповим суперником.

Після перерви, коли гравці обох клубів роз'їхалися по своїх збірних, буде не так легко знову повернутися до колишнього стану. І це більше на користь "Атлетіко", який в останньому своєму матчі поступився "Реал Сосьєдаду" дпа виїзді. А от "Реал", крім нічиї з "Легією" в Лізі Чемпіонів, очки в останніх матчах не втрачав.

Але у "Реала" є інша проблема. Відразу декілька гравців основи можуть не відновитися до гри на "Кальдерон". Пепе, Каземіров і Бензема готуються грати, але відновлення від травми відбувається по-різному, так що, Зідан цілком може зважитися не ризикувати гравцями.

Атлетико - Реал: онлайн-трансляціяФото: Хуанфран Торрес

Захисник мадридського «Атлетіко» Хуанфран Торрес:

"Ми домоглися, щоб від нас вимагали того ж, що від "Реала" та "Барселони". Ми досягли цього завдяки нашим бажанням перемагати, віддачі, цілеспрямованості, грі. А всі ці "але" існують не в команді, а за її межами. "Атлетіко" є командою з психологією переможця на всі 100%. Будь-яка програна гра заподіює нам біль".