Атлетіко - Байєр: онлайн-трансляція

Атлетіко - Байєр: онлайн-трансляція Фото: Атлетіко - Байєр

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція поєдинку у відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів між "Лестером" і "Севільєю" розпочалась на РБК-Україна о 21:30, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 2". Букмекери вважали, що більше шансів на перемогу має іспанський клуб.

15 березня, 21:45
Мадрид, Вісенте Кальдерон

Стартові склади:

Атлетико: Облак - Врсалько, Хіменес, Годін, Лукас - Сауль, Партїєю, Коке, Феррейра-Карраско - Корреа, Грізманн

Запасні: Мойя, Торрес, Савич, Черчі, Хуанфран, Гайтан, Морено

Байєр: Лено - Хільберт, Едвай, Драгович, Вендел - Брандт, Баумгартлінгер, Кампль, Бельараби - Фолланд, Чічаріто

Запасні: Озкан, Бейлі, Мехмеді, Похьянпало, Арангіс, да Коста, Юрченко

90 + 3 хв. Матч завершено з рахунком 0: 0, а ось найнебезпечніший момент німців в цій грі:

90 хв. Три хвилини додав арбітр до матчу.

89 хв. Гайтан грубо зіграв в центрі поля і отримав жовту.

88 хв. Арангіс замінив Фолланда.

81 хв. Замість Ернандеса на полі з'являється Мехмеді.

79 хв. І відразу Бейлі б'є по воротах здалеку, Облак впорався з ударом.

78 хв. Бейлі замінив на полі Брандта.

74 хв. Облак знову рятує ворота команди! Кампль потужно пробив за межі штрафного.

72 хв. Замість Феррейра-Карраско на полі з'являється Савич.

71 хв. Попередження отримує Баумгартлінгер за зрив атаки.

68 хв. Дива реакції і самовіддачі! Гравці "Байєра" три рази в одній атаці пробивали по воротах, але Облак рятує!

alt

67 хв. Хіменес дуже грубо зіграв і отримав жовту картку.

66 хв. А ось і перша заміна в матчі. Замість Корреа на полі з'являється Гайтан.

64 хв. Першу жовту отримує Едвай, який грубо фолить на Корреа.

61 хв. Дуже сумно виглядає атака "Байєра".

55 хв. Корррррррееееееаааааа пробив по воротах, але трохи не влучив!

51 хв. Лено прекрасно зіграв на випередження і забирає м'яч.

46 хв. Розпочався другий тайм. Замін в перерві не відбулося.

45 + 1 хв. Свисток на перерву! Рахунок в матчі поки не відкритий, що влаштовує "мадридців".

45 хв. Хвилину додав арбітр.

41 хв. Другий момент у "Атлетіко" в кінці першого тайму! Лено рятує ворота після пострілу від Коке в дальній кут!

38 хв. Блискуча реакція! Лено витягнув м'яч після небезпечного удару від Корреа.

35 хв. Кампль б'є точно в кут, запустив м'яч вище воріт.

29 хв. "Байєру" потрібно перемагати як мінімум з рахунком 2:0, але команда нікуди не поспішає.

alt

25 хв. Тепер Коке пробив значно вище воріт.

22 хв. Чічаріто небезпечно пробивав, але м'яч пролетів вище поперечини.

17 хв. Який удар Корреа, але м'яч летить в руки Лено.

15 хв. Команди обмінялися гострими атаками, проте боротьба за ініціативу ще триває.

8 хв. У паралельному матчі "Монако" - "Манчестер Сіті" вже відкрили рахунок - 1: 0.

7 хв. Фоланд за меж штрафного б'є по воротах, м'яч летить вище.

6 хв. "Байєр" атакує, "Атлетіко" поки що тільки захищається.

2 хв. Чудова атмосфера з перших хвилин. Відразу заспівали трибуни, поки команди борються за центр поля.

1 хв Матч стартував!

Перша зустріч між цими командами завершився перемогою "матрацників" з рахунком 4:2.