Андерлехт - Манчестер Юнайтед: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Андерлехт - Манчестер Юнайтед: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: "Андерлехт" - "Манчестер Юнайтед"

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію поєдинку Ліги Європи

"Андерлехт" і "Манчестер Юнайтед" стартує у перших поєдинки 1/4 фіналу Ліги Європи. Онлайн-трансляція поєдинку почався на РБК-Україна о 22:00, дивитися матч можна на "Футбол 1". На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці англійського клубу.

13 квітня, 22:05
Брюссель, стадіон Констант Ванден Сток

Склади команд:

"Андерлехт: Рубен, Аппіа, Кара Мбоджі, Нуйтінк, Обрадович, Тілеманс, Дендонкер, Станчу, Бруно, Телін, Ачеампонг.

"Манчестер Юнайтед": Ромеро, Валенсія, Бейі, Рохо, Дарміан, Керрік, Погба, Мхітарян, Лингард, Рашфорд, Ібрагімович.

Матч закінчився 1:1

90 + 4 хв. Все, звучить фінальний свисток! "Манчестер Юнайтед" втратив перемогу над "Андерлехтом"

90 + 1 хв. Не встигнувши зіграти і двох хвилин ФМСУ-Менса отримує попередження за грубу гру.

90 хв. Три хвилини додано до другого тайму.

90 хв. У команді Манчестер Юнайтед заміна. Мхітарян йде, ФМСУ-Менса з'являється на полі

86 хв. ГОООЛ !!! Леандер замкнув вдалий навіс. Гарний гол!

alt

83 хв. Погба міг забивати другий гол, але Рубен встигає зреагувати.

77 хв. Розкочують м'яч по полю англійці, їм нікуди поспішати.

75 хв. Понеслися заміни. "Андерлехт": Телін йде, Теодорчик з'являється на полі. "Манчестер Юнайтед": Решфорд йде, Феллайні з'являється на полі.

72 хв. МЮ чекає шансу на контратаку, яка вирішить всі питання про півфіналіста.

67 хв. Обрадович отримує жовту за грубу гру проти Рашфорд.

65 хв. Знову заміна у господарів. Замість Станчу з'являється Ханни.

58 хв. Перша заміна в матчі. "Андерлехт" змінює Бруно на Чіпчу.

54 хв. Активно почали другий тайм господарі.

53 хв. М'яч зі штрафної спокійно виніс Решфорд.

53 хв. Тепер Ашампонг порушує правила, Мхітарян заробляє штрафний удар.

48 хв. М'яч пролетів в двох метрах над поперечиною.

47 хв. Каррік отримує жовту за фол на Ачеампонге. Штрафний удар.

46 хв. Відновлюємо гру, без замін в перерві.

45 хв. Нічого не додає арбітр. Перерва.

39 хв. МЮ продовжує атакувати. Чи не заспокоїлися гості.

36 хв. ГООООООООЛ! З двох метрів Мхітарян не схибив! МЮ виходить вперед!

alt

29 хв. Поки воротарі особливо й не потрібні, все летить в польових гравців.

24 хв. Мхітарян отримує жовту за удар по ногах.

16 хв. До небезпечних ударів по воротах справа поки так ніхто і не доводить.

12 хв. Темп поки що не надто високий, але і в центрі поля суперники не відсиджуються. У Ліоні щось не те з фанатами, матч поки відкладено.

6 хв. Неспішно почали команди. Йде боротьба за центр поля.

3 хв. Господарі відразу ж намагаються йти вперед.

1 хв. Звучить стартовий свисток, поїхали!

alt

Бельгийсккий "Андерлехт" на своєму полі прийме англійський "Манчестер Юнайтед". Команди не часто зустрічалися між собою - всього шість разів. Дома бельгійці двічі перемогли і зазнали однієї поразки. При цьому вони програли всі три матчі у Манчестері.

Остання очна дуель команд відбулася в 2000 році, коли в рамках Ліги чемпіонів команди обмінялися домашніми перемогами - 2:1 і 5:1.

"Андерлехт" проводить дуже успішний сезон - команда лідирує в чемпіонаті Бельгії і без проблем пройшов групову стадію ЛЕ. Бельгійці виграли п'ять з останніх шести єврокубкових матчів на своєму полі, програвши на груповому етапі від "Сент-Етьєна" (2:3) - команди, яку "МЮ" обіграв в 1/16 фіналу. Заносив м'яч в ворота суперників бельгійський чемпіон в обох матчах плей-офф. Вони пройшли "Зеніт" за рахунок виїзного м'яча (2:0), а потім з мінімальним рахунком обіграли АПОЕЛ (1:0).

Але "Ман Ю" значно перевершує бельгійців за всіма показниками. "Червоні дияволи" хоч не так добре виступають в домашньому чемпіонаті, але в ЛЕ вони націлені тільки на перемогу і, відповідно, вихід в ЛЧ. У плей-офф "Манчестер" спочатку розібрався з Сент-Етьєном (загальний рахунок склав 4:0), а після, хоч і з труднощами, але здолали Ростов (загальний рахунок 2:1).

Якщо після друх матчів "Манчестер Юнайтед" пройде "Андерлехт", то на крок наблизяться до трофею, який їм ще поки не підкорявся.