ua en ru

"Завод імені Фрунзе" створює в Китаї спільне підприємство з компанією Anhua Hardware

ВАТ "Завод імені Фрунзе" (Харків) створює в Китаї спільне підприємство з компанією Anhua Hardware & Mesh Product, повідомляє прес-служба підприємства.

ВАТ "Завод імені Фрунзе" (Харків) створює в Китаї спільне підприємство з компанією Anhua Hardware & Mesh Product, повідомляє прес-служба підприємства.

Угоду про створення СП представники двох компаній підписали 3 вересня під час бізнес-форуму за участю представників ділових кіл двох країн, який під час державного візиту президента України Віктора Януковича в КНР відкрив сам глава української держави і віце-прем'єр-міністр Держради Китаю Чжан Децзян.
Як повідомив голова правління ВАТ "Завод імені Фрунзе" Олександр Василенко, що представляв свою компанію на бізнес-форумі, переговори про створення СП велися впродовж шести років.
Він підкреслив, що саме ця зустріч ділових кіл, підтримана на найвищому державному рівні, дала поштовх до підписання угоди.
О.Василенко розраховує, що участь в бізнес-форумі глави Нацбанку України Володимира Стельмаха є сигналом того, що у українських компаній, що розвивають бізнес з Китаєм, не буде проблем з отриманням ліцензій на вивіз капіталу.
Він повідомив, що ще до кінця поточного року "Завод імені Фрунзе" планує інвестувати в СП не менше 1,2 млн грн у вигляді технології виробництва перфорації і відповідного обладнання. Китайська компанія зі свого боку надасть під СП будівлю і підключення до всіх комунікацій.
Контрольний пакет в СП належатиме українській стороні.
ВАТ "Завод ім. Фрунзе" (Харків) - виробник перфорованих металевих виробів. Випускає сита для сільгоспмашин, настильні грати, сітки і системи огорожі для індустрії буд, елементи міського середовища (кошики для сміття, лавки), складські стелажі і захисні системи картерів двигунів для автомобілів.
Підприємство засноване російським підприємцем Борисом Шапаром у 1885 р. ("Фабрика металевих полотен і продірявленої жерсті").
У 2009 р. обсяг виробництва на підприємстві склав 57,8 млн грн (у 2008 р. - 69 млн грн), у 2009 р. завод заробив 5,6 млн грн (у 2008 р. - близько 3,3 млн грн). Частка експорту в обсязі реалізації - 27%. На підприємстві працює близько 350 людей.