"Металіст" зіграв внічию з "Сампдорією" у 4 турі Ліги Європи, "Карпати" програли "Севільї" - 0:4

Харківський клуб зумів зіграти внічию з "Сампдорією" в четвертому турі Ліги Європи.
Італійці домінували на своєму полі, але команді Маркевича вдалося зберегти свої ворота в недоторканості. Таким чином, "Металіст" зберіг за собою друге місце в групі.
В іншому матчі цієї групи ПСВ переграв удома "Дебрецен" з рахунком 3:0. Голландці вже однією ногою в плей-офф.

Ліга Європи. Група I. 4 тур

"Сампдорія" - "Металіст" 0:0
"Сампдорія": Так Коста, Циглер, Вольта, Гастальделло, Каччаторе, Паломбо, Полі (Манніні, 63), Дессена, Губерта (Коман, 72), Марілунго (Пацціні, 63), Поцці.
"Металіст": Дишленкович, Фінін, Обрадовіч, Гуйє, Вільягра (Шелаєв, 74), Едмар, Валяєв, Бордіян, Шав'єр, Олійник (Воробей, 87), Девіч (Романчук, 64).
Попередження: Гастальделло (42), Гуйє (45), Дишленкович (89).

Львівські Карпати програли четвертий матч поспіль у Лізі Європи. На цей раз команда Олега Кононова поступилася Севільї - 0:4.

Все вирішилося вже у першому таймі. На 9-й хвилині матчу Альфаро вміло скористався ситуацією в штрафному майданчику "Карпат" і відправив перший м'яч у ворота Тлумака.
У кінцівці тайму забила ще два м'ячі. Спочатку Лука Чигаріні блискуче виконав штрафний удар, як рукою закинувши м'яч у ворота, а потім Альфаро при потуранні оборони провів свій другий м'яч. На 51-й хвилині 4-й м'яч у сітку відправив Негредо.
"Карпати" могли забити гол престижу, але в кінцівці львів'янам не пощастило.

"Севілья" - "Карпати" - 4:0 (3:0)

Голи: Альфаро (9, 42), Чигаріні (31), Негредо (51)

Севілья: Хаві Варас - Касерас, Наварро (Дабо, 46), Ескюде, Конко, Зокора, Чигаріні (Ромарик, 75), Альфаро, Капель (Перотті, 60), Хосе Карлос, Негредо

Карпати ": Тлумак - Федецький, Мілошевіч, Тубіч, Авелар, Годвін, Голодюк, Худоб'як, Гурулі (Ткачук, 40), Кожанов (Кополовець, 69), Кузнецов (Зеньов, 62)