Розробки Petcube об'єднають власників домашніх вихованців в онлайн-спільноту
Український стартап Petcube залучив черговий раунд інвестицій від Almaz Capital за участю AVentures Capital у розмірі 2,6 млн доларів, потрапивши у якості резидента до престижного стартап-інкубатора Y Combinator. Про це повідомляє профільне видання TechChrunch.
Як зазначається, заснована українцями технологічна компанія Petcube, Inc. з офісами в Києві, Сан-Франциско і Шеньчжені використовує отримані кошти для розвитку дистрибуції у світі, подальшої розробки продукту, глобального масштабування і розширення команди, включаючи двох керівників у ключових напрямках - директора з маркетингу (CMO) та старшого віце-президента із продажів.
До команди проекту в ролі старшого віце-президента із продажу приєднався екс-VP з маркетингу і продажів у Whistle Labs, колишній топ-менеджер l'oréal, PepsiCo і Nestlé Кріс Мадейрас.
У якості директора з маркетингу до Petcube прийшла Вів'єн Лі, яка раніше очолювала відділ маркетингу Cyanogen (компанія-розробник провідної альтернативної операційної системи для смартфонів і планшетів на базі Android) і займала ключові маркетингові пости в Electronic Arts.
Першими продуктами компанії стали інтерактивна камера Petcube та мобільні додатки для iOS і Android, що об'єднують власників домашніх тварин в онлайн-спільноту.
Petcube став першим продуктом, що дозволяє власникам домашніх тварин стежити за своїми вихованцями, грати і спілкуватися з ними на відстані за допомогою смартфона.
Крім того, користувачі мобільного додатку Petcube можуть ділитися фотографіями тварин, знаходити нових друзів і грати з публічно доступними тваринами, навіть не купуючи камеру Petcube.
Продажу Petcube розпочалися в онлайн - і офлайн-магазинах торік. Зокрема, українську розробку можна замовити на Petcube.com, Amazon, Brookstone, Best Buy, Nordstrom.com, B&H Photo Video і Fryes за 199 доларів.
Як повідомлялося, киянин Олександр Коновалов розробив унікальний 30-мовний перекладач для Skype.
Нагадаємо, частка України на ринку IT-фріланса Східної Європи знову скоротилася на 8%.