У 2067 року роботів складно буде відрізнити від людей
У Києві пройшла конференція Brain&Ukraine, на якій науковці та фахівці розповіли про ті наукових проекти, над якими працюють, захід відбувся 2 вересня 2017 року.
Так, Brain&Ukraine, яка пройшла за підтримки Vodafone Україна продемонструвала, що практичне впровадження інновацій - ключовий базис для успішного розвитку будь-якої країни.
Саме тому Vodafone підтримує українських вчених, зокрема, за допомогою Tech Today Hub - платформи для об'єднання науки і бізнесу, з допомогою якої вдалося збудувати міст між наукою і бізнесом.
Серед найяскравіших виступів конференції Brain&Ukraine: доповіді керівника відділу інновацій NASA Омара Хатамле, фізика українського походження Леоніда Пономаренка, який працював у складі групи, що відкрила самий міцний і тонкий матеріал в світі - графен, аналітик-дослідник в IBM Canada Олексія Резніченко та інших.
Так, на думку Омара Хатамле, керівника відділу інновацій NASA, через 50 років робототехніка буде настільки розвинена, що стане складно відрізнити людину від робота. У своєму виступі він розповів, чого очікувати найближчим часом від космічних досліджень, коли ми відкриємо життя на інших планетах і коли будемо кататися на Марс, як в Одесу.
У свою чергу, британський учений українського походження Леонід Пономаренко досліджує властивості найміцнішого в світі матеріалу - графену. Потенційно графен здатний замінити кремній, можливо, комп'ютери майбутнього будуть зроблені з цього матеріалу.
Цікава доповідь Олексія Резніченко. Він - засновник конструкторського бюро робототехніки.
Аналітик-дослідник в IBM Canada, професор університету Торонто Олександр Романко розповів про реальні успіхи індустрії даних і штучного інтелекту. На його думку, проблеми моралі та етики стримують розвиток штучного інтелекту.
Крім того, Олег Кришталь, дослідник мозку і директор Інституту фізіології, розповів про дослідження, які допоможуть боротися з такими хворобами, як ішемічний інсульт, розсіяний склероз і епілепсія.