У ході дослідження, проведеного за допомогою нейротехнологій, було зібрано 2,7 млн параметрів від кожного користувача
Секундна затримка у трансляції відео призводить до зростання стресу користувачів на 30%. Про це йдеться у спільному дослідженні компаній Ericsson і Vodafone Germany.
Компанії з допомогою нейротехнологій з'ясували, як якість мобільного зв'язку впливає на емоції і поведінку користувачів смартфонів. У дослідженні взяли участь 150 абонентів, 68% з яких користуються 4G. На піддослідних застосовувалася бездротова електроенцефалографія (ЕЕГ), пульсометры і окулографы. Протягом 10 хвилин респонденти з допомогою смартфонів виконували завдання - відкривали певні сайти, дивилися відео на YouTube і викладали селфи в Facebook. В ході вимірювань було зібрано 2,7 млн параметрів від кожного користувача.
"Виявляється, навіть дуже короткі затримки при трансляції потокового відео або викладанні фото в соціальні мережі викликають стрес у абонентів, а також чинять негативний вплив на лояльність до оператора і сприйняття бренду контент-провайдера", - прийшли до висновку дослідники.
За даними експертів, особливо сильне розчарування відчували люди у віці 12-24 років. У них рівень стресу збільшувався на 40% при секундної затримки у завантаженні мобільного відео проти 29% у людей у віці від 35 років.
Нагадаємо, кількість користувачів мобільних пристроїв в Україні перевищила кількість користувачів ПК.