З технічними вимогами до засобів дистанційної передачі даних клієнти можуть ознайомитися на офіційній сторінці ПАТ "Житомиргаз"
Близько 5 тис. підприємств Житомирської області мають забезпечити дистанційну передачу даних на власних лічильниках до кінця травня поточного року. Про це повідомляє прес-служба "Житомиргаз".
"Кодекс газорозподільних систем" передбачає впровадження дистанційного обліку споживання газу юридичними особами. Документ визначив строки оснащення лічильників підприємств відповідними приладами в залежності від обсягів споживання.
Спочатку дистанційне зчитування показників лічильників запроваджувалось на найбільших підприємствах. Але в травні поточного року вже всі підприємства мають встановити прилади для дистанційного обліку.
На сьогодні в Житомирській області нараховується близько 5 тисяч підприємств, які мають виконати вимоги Кодексу газорозподільних мереж до 27 травня поточного року. Це 165 промислових підприємств та 4,8 об’єктів комунально-побутової сфери.
З технічними вимогами до засобів дистанційної передачі даних клієнти можуть ознайомитися на офіційній сторінці ПАТ "Житомиргаз" у розділі "Вимоги до дистанційної передачі даних". У цьому ж розділі є можливість завантажити необхідну документацію та технічні завдання для вузлів на базі побутового та промислових лічильників газу.
Нагадуємо, що всі питання щодо облаштування лічильників газу організацій та підприємств Ви можете у Центрах обслуговування клієнтів у Житомирі, Новограді-Волинському та Коростені або звернувшись до контакт-центру за номерами телефонів: (0412) 55 80 04, (067) 33 38 104.
Впровадження системи дистанційної передачі даних відповідає вимогам Закону України "Про ринок природного газу" та здійснюється у порядку, визначеному п. 3, 4 глави 3 розділу Х "Кодексу газорозподільних систем". Сама процедура передбачає собою дистанційне зчитування показників лічильників. Така практика — сучасний європейський досвід, який діє у багатьох країнах Європейського Союзу, в тому числі у Великій Британії, Франції та Італії.