"Перший національний" посилив телемовлення на півночі Сумської області
Це стало можливим завдяки п'ятикратному збільшенню потужності радіотелевізійного передавача НТКУ на РТПС у Шостці
На півночі Сумської області від 25 грудня істотно розширено зону впевненого прийому "Першого національного" телеканалу (НТКУ). Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацради з телебачення і радіомовлення України (Нацтелерадіо).
Як зазначається, зона впевненого прийому "Першого національного" і телерадіокомпанії (ТРК) "Ера" на 38 телевізійному каналі (ТВК) розширена завдяки п'ятикратного збільшення потужності радіотелевізійного передавача НТКУ, встановленого на РТПС міста Шостки Сумської області.
Так, сумської філії Концерну РРТ за бюджетні та власні кошти придбав додаткове обладнання і виконав електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи по збільшенню потужності передавача каналу по 2 кВт до 10 кВт. При цьому був використаний телевізійний передавач, отриманий від Республіки Польщі, що дозволило до 60 кілометрів розширити зону впевненого прийому "Першого національного" і ТРК "Ера" на прикордонних територіях північних районів області (Середино-Будський, Ямпільський, Кролевецький і Глухівський).
"Збільшення потужності передавача і, як наслідок, краще покриття прикордонних територій Сумської області сигналом вітчизняного національного мовника забезпечить більш широке охоплення населення зазначених районів області програмами українського виробництва і значною мірою нейтралізує інформаційний вплив країни-агресора", - йдеться в повідомленні.
Завдяки збільшенню в 5 разів потужності радіотелевізійного передавача НТКУ, встановленого на РТПС м. Шостки Сумської обл...
Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 25 грудня 2015 р.
Як відомо, за розпорядженням Кабінету міністрів України від 22 липня 2015 року №778-р про фінансування відновлення та пощирення українського телерадіомовлення на території Донецької, Луганської і Сумської областей, на закупівлю антенно-фідерних систем для установки додаткових і потужніших передавачів у прикордонних районах було виділено 1,715 млн гривень.
Раніше сьогодні Донецька ОДТРК отримала дозвіл на тимчасове мовлення в зоні АТО на трьох телевізійних каналах і п'яти радіочастотах області.
Нагадаємо, раніше у грудні також повідомлялося про збільшення потужності передавачів телемовлення в Луганській області на замовлення регулятора.