У світі залишається 350 млн осіб, які взагалі не мають доступу ні до Інтернету та стільникових мереж
Число людей, що користуються мережею Інтернет по всьому світу, перевищило позначку у 3,2 мільярда. Про це з посиланням на доповідь Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU) повідомляє профільне видання TechCrunch.
Як зазначається, активно зростає й кількість абонентів мобільного зв'язку - їх налічується понад 7,1 мільярда, тобто в межах досяжності стільникового сигналу знаходиться вже понад 95% населення Землі.
За статистикою ITU, що входить до складу Організації Об'єднаних Націй (ООН), широкосмугові мережі та мобільні сервіси нового покоління найбільш розвинені в Південній Кореї. За нею йдуть Данія, Ісландія, Велика Британія і Швеція. Японія посіла 11 сходинку, Німеччина і США - 14 і 15 відповідно.
При цьому список "підключених" країн необов'язково корелює зі зростанням економіки. Приміром, материковий Китай, незважаючи на величезний потенціал зростання, посів у рейтингу організації лише 82 місце, піднявшись на п'ять позицій за п'ять років. А Індія, яка опинилася на 131 місці, навпаки, за цей же час впала на шість рядків.
У звіті ITU також йдеться, що в усьому світі залишається 350 мільйонів людей, які взагалі не мають доступу ані до Інтернету, ані до стільникових мереж. Вони, як правило, проживають у найбідніших країнах світу, таких як Малаві, Мадагаскар, Ефіопія, Еритрея і Чад.
Нагадаємо, у червні російський наглядовий орган Роскомнагляд заблокував архів Інтернету.