Від переходу на віддалений режим працедавці заощадили 1,7 млрд гривень за підсумками 2015
Більше десяти відсотків офісних співробітників в Україні будуть працювати віддалено до наступного року (2017-му, - ред.). Про такі результати першого українського дослідження щодо дистанційної зайнятості громадян РБК-Україна повідомили у прес-службі національного підрозділу компанії "1С-Бітрікс".
Згідно з результатами дослідження, за рахунок віртуальних робочих місць працедавці через два роки зможуть заощадити близько трьох мільярдів гривень на рік.
Так, за підсумками 2015 понад 20% українських підприємств активно використовували працю віддалених співробітників. Середня частка дистанційного персоналу в середовищі офісних працівників України склала близько 7%.
"Від переходу на віддалений режим лише за минулий рік роботодавцям вдалося заощадити 1.7 млрд гривень. Кожний віддалений співробітник, який має все необхідне програмне забезпечення, зміг заощадити компанії близько 17 тисяч гривень за рік", - йдеться в повідомленні "1С-Бітрікс".
Як зазначається, дебютне дослідження онлайн-зайнятості українців провели сервіс "Бітрікс24" і ГФК Юкрейн. Відповідно до його результатів, в найближчі два роки на Україну чекає стрімке зростання дистанційної зайнятості.
Зокрема, частка працівників, які працюють віддалено, збільшуватиметься: до 2017 не менше 35% компаній у країні матимуть віртуальні робочі місця.
Як повідомлялося в іншому дослідженні GfK Ukraine, споживчі настрої українців за січень погіршилися на 2,9 пункти - до показника у 50,2 п.
Нагадаємо також, що офісний планктон в Україні займається інтернет-шопінгом в робочий час.