Мікрочіп розміром зі звичайний гудзик підходить для будь-якої переносної електроніки
Поставки комп'ютерного чіпа Curie для Інтернету речей розпочнуться в першому кварталі 2016 року, а коштувати даний модуль буде не дорожче 10 доларів. Про це під час виступу на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2016 у Лас-Вегасі заявив генеральний директор компанії Intel Брайан Кржаніч, повідомляє видання TechCrunch.
Як зазначається, суперкомпактний і енергоефективний модуль Curie було представлено на торішній CES.
Мікрочіп розміром зі звичайний гудзик підходить для будь-якої переносної електроніки - від спортивного екіпірування і фітнес-браслетів до взуття і шоломів віртуальної реальності. У Curie інтегровано сенсор руху (акселерометр і гіроскоп), процесор Quark SE, 80 кілобайт оперативної і 384 постійної флеш-пам'яті, а також контролер зарядки акумулятора і підтримка Bluetooth Low Energy.
Для залучення уваги до новітньої розробки Intel уклав партнерські угоди з низкою великих компаній: телеканалами ESPN і Red Bull Media, виробниками дронів Yuneec і Ascending Technologies, New Balance, Oakley та ін. Співпраця з EPSN стартує наприкінці січня з початком Всесвітніх екстремальних ігор (X-Games) в Аспені.
В рамках партнерства Curie буде використовуватися на змаганнях зі сноубордового слоупстайлу і біг-ейру. Модуль дозволить глядачам телеканалу у прямому ефірі бачити докладну статистику виступів спортсменів, включаючи висоту стрибка і кількість обертань у повітрі, швидкість і пройдену дистанцію, а також силу приземлення.
Крім того, New Balance збирається вбудувати модуль Intel у смарт-годинник для бігунів та інших атлетів, а Oakley - створити на його основі "розумні" окуляри Radar Pace, які дозволять спортсменам у режимі реального часу отримувати інструкції від тренерів.
Нагадаємо, в серпні минулого року Intel оголосив про створення нового класу пам'яті, що перевищує швидкість флеша в тисячу разів.