Більшість спроб комп'ютерного проникнення було скоєно хакерами або шпигунами
Федеральна резервна система (ФРС) США зареєструвала понад 50 успішних спроб кібератак у період із 2011 по 2015 роки. Про це сьогодні повідомляє агентство Reuters.
Як зазначається, більшість спроб було скоєно хакерами або шпигунами.
Сама ФРС коментувати отримані Reuters документи відмовилася. За даними агентства, в документах не вказано, чи отримали зломщики доступ до інформації або змогли вкрасти гроші.
В отриманих документах вказані тільки деякі випадки кібератак, так як розкриття підлягають тільки документи, що стосуються Ради керуючих ФРС, інформацію про 12 регіональних підрозділах ФРС отримати неможливо.
У восьми документах, складених в період з 2011 по 2013 рік, згадується «шкідливий код». У чотирьох випадках за 2012 мова йде про "шпигунство", причому в документах не вказано, чи йде мова про державний шпигунстві або про шпигунство приватних компаній.
"Хакерство - велика загроза для стабільності фінансової системи. І такі дані показують, чому", - зазначив експерт Center for Strategic and International Studies Джеймс Льюїс.
Як розповіли колишні співробітники ФРС, кібератаки на систему відбуваються так само часто, як і в будь-яких інших фінансових установах.
Нагадаємо, Symantec припускає причетність КНДР до кібератаки на азіатські банки. Як повідомлялося, система Організації всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT очікує нові кібератаки на світові банки.