Попит на "нетрадиційні телефони" може зрости до 2018, - Gartner
Про це йдеться в дослідженні аналітичної компанії Gartner в галузі мобільної індустрії
У найближчому майбутньому зростання світових поставок смартфонів значно знизиться. Про це йдеться в дослідженні аналітичної компанії Gartner в галузі мобільної індустрії.
Як зазначається, майже кожна людина, яка могла дозволити собі покупку "розумного" пристрою, вже придбала його.
Протягом багатьох років компанії вкладалися в Китай, де попит, як вважалося, неможливо задовольнити через велику популяцію і середній клас, що тільки-но розвивається. Однак до 2015 року ринок КНР виявився перенасиченим через великих місцевих гравців, таких як Huawei, Xiaomi і Meizu, що продають смартфони за низькими цінами.
Іншою причиною стала криза 2001 року, наслідки якої люди переживають досі. Це призвело до того, що користувачі перейшли на дворічний цикл оновлення смартфонів, вважаючи за краще користуватися працюючим пристроєм до 30 місяців.
Крім того, відповідно до звіту Gartner, виробники докладають недостатньо зусиль, щоб вразити потенційних клієнтів. Річ у тім, що нові технології є скоріше додатковими, ніж необхідними, і не здатні спокусити на покупку смартфона.
Відтепер цільовим ринком для отримання прибутку стає Індія. Жителі цієї країни все ще воліють купувати звичайні мобільні телефони замість смартфонів, при цьому середня ціна на пристрій становить 120 доларів.
Крім того, до 2018 року може зрости попит на "нетрадиційні телефони", тоді як щонайменше один з таких виробників увійде в топ 5 в Китаї.
Нагадаємо, раніше консалтингова компанія IDC знизила прогноз зростання світових продажів смартфонів до 3,1%.