Абоненти "Волі" допомогли затримати викрадача телекомобладнання в Харкові
![Абоненти "Волі" допомогли затримати викрадача телекомобладнання в Харкові](https://www.rbc.ua/static/img/2/0/20151219104034_48823_650x410.jpg)
Поліція виявила причетність зловмисника й до інших подібних крадіжок в місті
У Харкові абоненти провайдера телекомунікаційних послуг "Воля" допомогли затримати зловмисника, який намагався викрасти телекомунікаційне обладнання в одному з багатоповерхових будинків. Про це йдеться в прес-релізі компанії.
"Двоє мешканців будинку на Іллінській, побачили в під'їзді невідомого чоловіка, який різав телекомунікаційний кабель. Про події вони одразу повідомили в поліцію. Наряд поліції, який прибув на місце події, здійснив обшук затриманого і виявив у нього шматки кабелю і пасатижі. За даним фактом порушено кримінальне провадження",- наголошується в повідомленні.
У компанії додають, що поліція вже встановила причетність зловмисника до скоєння й інших фактів крадіжок телекомунікаційного обладнання у двох сусідніх районах міста.
Нагадаємо, оператор Vega зафіксував подвійне зростання крадіжок кабелю в 2015.