Як зменшити рівень стресу і схуднути: эксперт поділилася робочою схемою
Експерт розповіла, як звести до мінімуму стрес
Стрес завжди має місце в повсякденному житті, але при правильному підході його негативний вплив на організм можна звести до мінімуму. Крім шкоди для здоров'я, як наслідку, можна також отримати на додаток зайві кіло і порушення обміну речовин. Про те, як стати більш стрессостійкою і стрункішою розповіла нутриціолог Наталія Кошкіна, яка раніше представила п'ять здорових альтернатив майонезу. Цього разу вона написала в Instagram, як мінімізувати вплив стресу на фігуру.
Неможливо уявити собі життя без стресу. Та це й не потрібно, адже "хороший" стрес змушує нас встати з дивана, розвиватися, досягати своїх цілей... Головне, щоб він не перетворився в хронічний і некерований. Такий стрес руйнує здоров'я, штовхає до переїдання і призводить до зайвої ваги.
Ось деякі стресори, з якими ви напевно стикаєтеся:
- Дефіцит калорій
- Нестача сну
- Надмірно інтенсивні тренування
- Надмірна завантаженість на роботі
- Самокритика
- Алкоголь і надлишок кофеїну
- Тривога і неспокій
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Стрес уповільнює основний обмін до 15%. Як тільки ми впроваджуємо інструменти, що допомагають знизити рівень стресу, результат приходить набагато швидше.
Ось деякі з них:
- Помірне харчування без жорстких заборон
- 7-9 годин нічного сну
- Піші прогулянки на природі
- Приємне спілкування
- Інформаційний детокс, час без гаджетів
- Медитації, дихальні практики
- Практики подяки
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Щоб швидше отримати те, що ви хочете, не завжди потрібно робити більше. Більш жорстка дієта, більш тривалі тренування, в кінцевому підсумку, можуть призвести до зворотних наслідків, якщо ви... не подбаєте про себе.
Раніше нутриціолог Ганна Нікольська розповіла про сезонні фрукти-антиоксиданти, які повинні входити в раціон восени і взимку.
Також дієтолог Альбіна Комісарова назвала причини, чому швидко проходить відчуття насичення у тих, щхто худне.