Дотримуючись цього простого правила, можна істотно продовжити життя
Президентська комісія Американської асоціації серця (ААС) провела дослідження, за результатами якого експертами було сформульовано принципово важливе правило для здоров'я і профілактики ранньої смерті. Принцип цього правила говорить наступне: щоб бути здоровими, потрібно заміщати насичені жири ненасиченими. Про це повідомляє "Healthystyle".
Згідно з опублікованими даними дослідження, якщо в раціоні замінити вершкове масло та інші насичені жири на більш легкі рослинні, то це істотно знизить ризик постраждати від серцевих захворювань - на цілих 30%. Американські кардіологи переконані, що цей принцип може допомогти людям відмовитися від статинів – ліків знижує рівень холестерину в організмі.
Після ряду досліджень вчені констатували: у той час як заміна насичених жирів вуглеводами не приносить користі для здоров'я, їх заміна ненасиченими жирами збільшить тривалість життя.
Найбільше ненасичених жирів міститься в молочних продуктах (перш за все, з високим відсотком жирності), а ще в свинині, яловичині і тропічних олії (кокосова, пальмова). Однак, як стверджують вчені, кількість цих жирів у раціоні харчування сучасних людей дуже велика для того, щоб його можна було назвати здоровим. Як правило, це через те, що люди споживають дуже багато напівфабрикатів і їжу з громадського харчування і фастфудів.
До ненасичених жирів, які кардіологи рекомендують вживати в їжу, відносяться поліненасичені жири і мононенасичені жири, вони містяться в оливковій і різних горіхових оліях, риб'ячому жирі, лляному і соняшниковій олії, свинячому салі.
Раніше ми писали, що у київському метро влаштували перформанс, щоб розповісти про ознаки інсульту.
Нагадаємо, у Всесвітній день боротьби з інсультом Уляна Супрун назвала головні ознаки недуги і нагадала про важливість надання першої допомоги як можна швидше.
Треба купувати тільки ті препарати, які мають доведену ефективність, каже Уляна Супрун. Вона рассказала як українців дурять на продаж сумнівних ліків.
Відео: Поради тим, хто хоче стати донором крові (video.rbc.ua)