Експерт розповіла, як зберегти максимальну кількість вітамінів в продуктах після їх приготування
Світлана Фус поділилася простими правилами
Восени на зміну свіжим овочам приходять приготовані на пару або на грилі. А в якості основного блюда вибір все частіше падає на ситний, а головне гарячий суп. Що робити і як зберегти вітаміни після приготування продуктів розповіла Світлана Фус на своїй сторінці в Instagram.
"Як же зберегти максимальну кількість вітамінів в продуктах навіть після їх приготування? На цей випадок у мене припасено 5 простих правил", - написала експерт.
Дієтолог стверджує, що дуже важливо спочатку готувати овочі на пару, а вже після додавати їх в салати або готувати з них інші страви. Також дієтолог радить запікати овочі в попередньо розігрітій духовці у фользі, так вони будуть готуватися у власному соку і збережуть більше корисних компонентів.
Ще один з моментів - овочі важливо закладати в киплячу воду. Це дозволить зберегти аскорбінову кислоту, що в них міститься. Крім цього дієтолог нагадує, що в заморожених овочах і фруктах набагато більше корисних речовин і вітамінів, ніж у сушених.
При готуванні різних каш необхідно заздалегідь замочувати крупи протягом декількох годин, так як це допоможе прискорити процес приготування, а отже збереже більше корисних речовин в продукті.
"От і все. Дотримуйтесь цих нескладних правил і тоді вітаміни, мінерали, необхідні нашому організму, збережуться навіть після термічної обробки продуктів", - підсумувала експерт.
Нагадаємо, що фахівці розвінчали міфи про корисність популярних дитячих продуктів.
До речі, раніше ми писали про те, що вчені розвіяли міф про продукти, які вважалися шкідливими.
А також повідомляли про те, що Супрун розповіла про користь яєць для здоров'я.
Відео: РБК-Україна