5 небезпечних помилок, які допускають при лікуванні застуди
Фото: (pixabay.com)
"Традиційна" медицина при незнанні діагнозу може тільки погіршити стан
Осінь — пора року, коли імунітет не готовий до холодів, більш схильний до простудних захворювань. Часто з'являється не просте ГРВІ, а грип, ангіна та інші поширені респіраторні хвороби, які більшість людей лікують однаковими засобами. LITE зібрав 5 головних помилок, які допускаються при лікуванні респіраторних захворювань.
- Традиційна медицина. При наявності небезпечних вірусів всередині організму навіть найбільші листя подорожника не допоможуть. Те ж стосується теплого молока, розпарювання ніг, чаю з малиною і інших звичних процедур. Віруси знищуються імунною системою, тому для лікування захворювань лікар повинен підібрати відповідні типу вірусу ліки.
- Лікування не тієї хвороби. Близько 80% респіраторних захворювань мають кілька загальних симптомів, наприклад, слабкість, неясність свідомості, підвищена температура. Просте ГРВІ мало відрізняється на початкових стадіях від "краснухи". Тільки лікар за допомогою лабораторного дослідження може діагностувати захворювання.
- Прийом антибіотиків "на свій розсуд". Самолікування, а особливо антибіотиками, може плачевно закінчиться. Зокрема, антибіотики не треба вживати на початкових стадіях респіраторних вірусних інфекцій, адже це тільки руйнує імунітет і виробляє в організмі стійкість до їх дії.
- Гарячі напої. При підвищеній температурі організму не можна пити гарячі напої. Вони лише прискорюють ріст температури, а також провокують додаткову закладеність, біль і кашель. Під час застуди краще пити теплі чаї, компоти, відвари і звичайну теплу воду.
- Збивати невисоку температуру. Також, при вірусних захворюваннях шкідливо збивати температуру нижче 38°С. Як рекомендують лікарі, жарознижуючі засоби необхідно приймати тоді, коли позначка на термометрі досягла 38,5°С
До речі, медики радять перед початком сезону застуд і грипу включати в раціон напої і продукти, здатні зміцнити організм.
Нагадаємо, що Супрун розповіла про істинну користь малини.
До цього Супрун розповіла, що захищає організм від бактерій.
Також ми повідомляли, що спеціаліст розвінчав міфи про популярні способи надання допомоги.
Відео: (video.rbc.ua)