Експерт дала поради, як правильно організувати день в період карантину
Карантин вносить зміни в звичний ритм кожного, але цей період важливо провести правильно, з користю для здоров'я. Важливо дотримуватися правил, які допоможуть правильно організувати час і сформувати здоровий режим дня. Дієтолог Лора Філіппова розповіла в Instagram про важливих складових каратинных буднів і режимі харчування в період самоізоляції.
Лінь - це, звичайно, непогано, але в розумній кількості. Режим дня і харчування дуже важливі для злагодженої роботи нашого організму, балансу гормонів і гарного самопочуття. Тому слід дотримуватися правильного режиму навіть на карантині:
⠀
Налагодьте сон
Не варто на карантині перетворюватися на 100% сову! Лягайте спати до 23:00-23:30 та вставайте до 8:00-8:30. Дуже лояльний графік, правді ж? Нормальний сон по біологічним годиннику - це красива шкіра, енергія, адекватна харчова поведінка.
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Режим харчування
Організм любить, коли ми передбачувані! Тоді він максимально ефективний. Зараз у вас немає відмазок, чому ви не можете їсти по годинах. Складіть собі режим. Враховуйте, що оптимально мінімальні перерви між їжею - 3-3,5 години.
Якщо не можеш не жувати - заплануй перекус. Один або 2 максимум, але не більше!
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Не варто забувати, що імунітет – це також здорова система травлення і кишківник. Мікрофлора кишківника здатна впливати на те, які продукти нам хочеться з'їсти, як часто, провокувати на солоденьке і навіть може керувати нашим настроєм. Якісне харчування + фізична активність + достатньо води = здоровий мікробіом.
Багато простих цукрів і сильно обробленої їжі + мало клітковини і води + недолік фізичної активності = погана мікрофлора і зниження якості життя. Щоб оздоровити мікрофлору кишечника, знадобитися від 2-3 місяців і до року.
Раніше дієтолог Крістіна Шереметьєва озвучила топ-7 фактів,які негативно впливають на метаболізм.