Як схуднути без інтенсивних тренувань: ефективні секрети
Експерт розповіла, як позбутися зайвих кіло без активностей у спортзалі
Схуднення неможливо без спортивних навантажень – саме так думаює більшість охочих позбавитися від зайвої ваги. У кого-то за небажанням потіти в спортзалі стоїть звичайна лінь, а в інших – проблеми зі здоров'ям, які суттєво обмежують активність. Але схуднути без виснажливих тренувань цілком реально, а як саме – розповіла в Instagram експерт по правильному харчуванню Катя Медушкина. До речі, нещодавно вона дала поради, як побороти шкідливі харчові звички, які нам нав'язали в дитинстві.
Часто вважають: щоб скинути вагу, треба нескінченно скакати на аеробних заняттях, до непритомності виконувати кардионагрузку і виснажувати себе виснажливими тренуваннями в спортзалі.
⠀
Тому коли виникають які-небудь проблеми зі здоров'ям багатьом чомусь простіше пояснити своє "не можу схуднути" болячками і неможливістю займатися спортом.
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Експерт запевняє - спорт в процесі схуднення далеко не основна ланка. Звичайно, потрібно розуміти, що без регулярних тренувань не знайти гарний м'язовий корсет і підтягнуту фігуру. Але перша і головна причина, чому ви не можете схуднути, ваше харчування.
- Тільки збалансований раціон з грамотним дефіцитом калорій в рамках необхідного БЖВ дійсно здатні привести до результату.
- Чітке співвідношення всіх нутрієнтів, надходження потрібних вітамінів і мінералів.
- Розрахунок добової калорійності повинен враховувати рівень вашої щоденної рухової активності.
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
- Ні в якому разі не занижуйте калорійність занадто сильно. Довго так не протягнути, а швидкий зрив не змусить довго чекати.
- Намагайтеся уникати стресів. Всі давно засвоїли, що кортизол - гормон, що виробляється при нервових потрясіннях - один з ворогів схуднення.
- Забезпечте організм здоровим сном, не менше 7 годин на добу.
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
"Вбиватися" у спортзалі також зовсім не обов'язково – можна вибрати тренування не тільки призводять тіло в порядок і сприяють схудненню, але і благотворно позначаться на здоров'ї:
- йога
- пілатес
- стретчинг
- боді-балет
- бодіфлекс
- дихальна гімнастика
- обмежують дію на пошкоджені зони за рахунок правильного розподілу навантаження
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Чому вони ефективні:
- По-перше, статичні навантаження включають в роботу відразу багато груп м'язів. Все тіло напружене і отримує навантаження, що, безумовно, вимагає витрачати енергію і спалювати калорії.
- За годину заняття можна спалити трохи менше калорій, ніж на біговій доріжці через той самий час.
- А по-друге, будь-яка регулярна рухова активність укупі зі здоровим харчуванням вже сприятливо позначиться на вашій фігурі.
Спокійні навантаження мають ще масу "плюсів" в скарбничку позитивного впливу на організм:
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
- Підвищення рухливості суглобів
- Зміцнення зв'язок і м'язів-стабілізаторів
- Приведення в тонус м'язового корсета
- Зміцнення дихальної системи
- Зниження повсякденному навантаження на зв'язково-суглобної апарат і хребет
- Розтягнення черевної стінки і грудного відділу, завдяки чому органи знову приймають правильне положення
- Поліпшення моторики кишечника
Перед початком тренувань слід проконсультуватися з лікарем щодо конкретно вашої зони пошкодження або інших протипоказань - і тільки потім приступати.
Раніше дієтолог познайомила з особливостями харчування при хронічному стресі.