Як не переїдати взимку: практичні поради дієтолога
Експерт дала просту рекомендацію, як не піддатися обжерливості взимку
Активізація режиму "худну" зазвичай включається ближче до весни, а до середини зими після низки свят, які цілком могли пройти з мінімальними втратами для фігури, хочеться розслабитися і не думати про сезон купальників. Холод і відсутністю активних прогулянок тільки провокують сісти за стіл і отримати швидку радість від чогось смачного і поживного. Зимову обжерливість можна контролювати, і це не так складно, запевняє Instagram дієтолог Ольга Усенко.
Потрібна калорійність раціону і складні вуглеводи зроблять свою справу, і обжерливість відступить. Які ж продукти слід додати в меню?
⠀
В раціоні щодня повинні бути вуглеводи:
- крупи
- бобові
- цільнозернові злаки
- картопля
- батат
- хліб цільнозерновий
Ілюстративне фото (www.pexels.com)
Щодня, 150-200 гр гарніру повинно бути в раціоні обов'язково. Потрібно чередувати протягом тижня різні варіанти страв: 4-5 різних гарнірів за 7 днів.
⠀
Якщо не набирати норму калорій/білків/жирів/вуглеводів, то жобжерливість не пройде, тому в холодну пору року ми повинні активніше стежити за кількістю і якістю свого раціону.
⠀Ілюстративне фото (www.pexels.com)
В ідеалі, щоб не було перепадів в харчуванні та вазі, потрібно займатися своїм раціоном не тільки перед святом або взимку, а на постійній основі. Легше і результативніше один раз порушити або 2-3 рази і повернутися в колію, ніж готуватися кожен раз і починати як вперше.
Раніше нутріцилог Олена Кален поділилася списком вправ, які допоможуть залишатися стрункими і квітучими цілий рік.