ua en ru

Види сходів на другий поверх в приватному будинку

Якщо ви не екстремал і не займаєтеся паркуром, то тоді вам проблематично буде переміщатися по будівлі, що має більше одного поверху, без стала вже звичною та повсякденною сходи. Сходи на другий поверх може бути побудована з різного матеріалу, мати будь-яку конфігурацію і розташовуватися як всередині приміщення, так і зовні. Це не має значення. Вона виконує свою головну функцію - допомагає людині переміщатися між горизонтальними рівнями в просторі, мінімізуючи енерговитрати. Простіше кажучи - без проблем потрапляти з поверху на поверх. Ми, звичайно ж, розповімо в двох словах, які саме сходи на другий поверх будинку можна побудувати, чим вони відрізняються, і які критерії потрібно враховувати при виборі матеріалу для будівництва, як власне, і самого виду сходових конструкцій. Більш детальну інформацію про будь-яких сходових конструкціях ви можете отримати на цьому сайті.

Що головне в сходах

Для початку, мабуть, потрібно прийти до розуміння, який саме тип сходів вам підійде найбільше. Для цього вам достатньо буде відвідати наш сайт, де докладно розказано про це, не простій, на перший погляд, заході. Там же ви знайдете професійні рекомендації за матеріалами для виготовлення сходових конструкцій, схеми і креслення, малюнки та відео. Все це, безумовно, полегшить вам задачу. Вважайте, що ви вже вибрали тип сходів і матеріал, з якого вона буде виготовлена. Справа залишається за малим - виготовлення і монтаж конструкції. Абсолютно неважливо з чого буде виготовлена ​​ваша сходи на дачу або на другий поверх будинку: дерево, метал, натуральний камінь, композити або скло, і який вид ви вибрали - гвинтова це конструкція, маршова на косоурах або тятивах, модульна, на больцах або суцільнометалева . Головне - це якісне її виготовлення і подальший професійний монтаж, що укупі забезпечує основна вимога до всіх подібного роду конструкцій - безпека.

Дачні сходи: від простого до складного

Добре, якщо ви не особливо вибагливі і плануєте організувати собі сходи на дачі. Прості дачні сходи на другий поверх, як правило, зварюються з металу або робляться з дерева і розташовуються зовні через крайнього дефіциту внутрішнього простору заміського будинку або дачі. Зазвичай, це одномаршеві або з майданчиком суцільнометалеві, дерев'яні або комбіновані конструкції, ретельно оброблені ґрунтовкою і пофарбовані, щоб уникнути впливу на них зовнішніх агресивних чинників. Просто і зі смаком. Більш досвідченому господареві заміського будинку або котеджу цілком підійде, наприклад, суцільнометалева гвинтові сходи з кованими візерунками або тієї ж конфігурації, але дерев'яна з точеними балясинами і різьбленням по перилах (в дерев'яних будинках). Якщо місця всередині достатньо, і ви не обмежені в засобах, тоді все залежить лише від вашої фантазії. Сходи на другий поверх, розташована всередині приміщення, просто зобов'язана стати гармонійною частиною інтер'єру вашого будинку.

Сходи в стилі Hi Tech і Класика

Тим, хто не боїться експериментувати, можемо порекомендувати сходові конструкції на бильцях (звичайно ж, при абсолютній гарантії непорушності ваших несучих стін). Ці, немов би висять в повітрі сходи, вражають уяву, а інженерні рішення для них просто приголомшливо. Чудова також конструкція модульного типу, що дозволяє змонтувати з окремих частин (модулів) сходи абсолютно будь-якої конфігурації. Монтажні вузли на різьбових з'єднаннях спрощують зборку такої конструкції до максимуму, що дозволяє проводити роботи власними силами. Такого виду сходів ідеально впишуться в сучасний стиль приміщення. Не варто, звичайно, забувати і про такий матеріал, як гартоване скло, частенько використовується в дизайнерських рішеннях для стилю Hi Tech. Сходові конструкції з подібного роду матеріалів зустрічаються не часто, бо стоять вкрай недешево (м'яко кажучи), але коли бачиш подібний симбіоз стилю і інжинірингу, то дух захоплює. Ще один вид внутрішніх сходів можна виділити особливо - зроблені з натурального каменю. Їм притаманний класичний стиль і масштабність форм. Про ціну подібних інженерних споруд, мабуть, говорити не варто. Мова тут йде виключно про естетичний аспект.

Коротко про підсвічування

Мабуть, додати тут залишилося лише про висвітлення, як про надання закінченості будь сходової конструкції. Підсвічування будь-якої інженерної форми річ вельми тонка і вимагає від розробника бездоганного смаку і розуміння результату. Лише в цьому випадку досягається гармонія між практичною стороною, власне, самим освітленням і дизайнерської складової (естетичний ефект). Про все це можна дізнатися на нашому сайті і почерпнути там багато іншої корисної інформації, включаючи практичні поради для тих, хто мріє втілити свою мрію в життя власноруч.

У статті використовується інформація з сайту про сходи: https://lestnitsygid.ru