Цензор - портал правдивих новин
Інформація, що міститься в Інтернеті, багатогранна, різноманітна і далеко не завжди корисна. Вироблені різному підрахунки демонструють, що значна частина всієї міститься в Мережі інформації не інакше, як сміття. І в першу чергу це відноситься до спаму, а не до неякісного контенту. Крім того, чимало місця займають перепис і інші способи тиражування даних. У цьому безмежному потоці дуже складно фільтрувати інформацію, позбавляючись від непотрібного і не витрачаючи час на дрібниці.
Пошук актуальної інформації
Новини України сьогодні дуже різноманітні. Видання намагаються «перекричати» один одного, придумуючи агресивні затягають заголовки, і публікують всі підряд в гонитві за черговою сенсацією. І так не тільки в Україні: питання автентичності новин стоїть гостро в усьому світі. Особливо в тих країнах, де відбувається багато важливих для світової спільноти подій.
Існує кілька критеріїв, що дозволяють визначити несправжню новина. Зазвичай в очі кидається велика поширеність і велика кількість подробиць. Саме розказані в деталях і розтиражовані історії найчастіше виявляються фальшивками. Так, наприклад, розгромна політична новина може бути вперше опублікована в розважальному блозі зі смішними картинками. Вона пролежить там деякий час без особливої уваги, і потім почне нерівномірно поширюватися по Мережі. Спочатку інформація з'явиться в одному джерелі, через якийсь час ще в декількох, і так поки не дійде до великих видань. На той час оригінальний пост швидше за все буде видалений.
Науковий підхід
Вчені з Великобританії провели експеримент, в ході якого з'ясувалося, що можна виробити імунітет до подібної інформації і навчитися сприймати все з особливою обережністю. Необхідність в цьому виникла через те, що такого роду дезінформація має сильний ефект і здатна створювати невірні образи в свідомості суспільства.
перевірено цензором
Чи не хочете витрачати свій час на брехливу і «порожню» інформацію? Тоді переходите на сайт http://censor.net.ua/. Адміністрація цього інформаційного порталу особисто перевіряє справжність джерел і відомостей, доставляючи читачеві лише актуальну новинну стрічку.