Правильне харчування - це здоров'я для організму і відмінне самопочуття
Правильне харчування - запорука здоров'я кожної людини. Обіди на ходу, всухом'ятку, пізній прийом їжі, недоїдання або переїдання є ознаками неправильного харчування, яке супроводжується диспепсією.
Диспепсія може мати різний вигляд: здуття, нудота, тяжкість в шлунку, порушення апетиту, здуття, бурчання. Дані симптоми приносять відчуття дискомфорту, і від них хочеться швидше позбутися.
Для того, що б ознаки диспепсії не відвідували ваш організм, необхідно стежити за якістю, кількістю і часом прийому їжі. Фахівці рекомендують їсти маленькими порціями до 5 разів на день. При цьому необхідно чергувати основну їжу і перекушування відповідно до складеного вами графіком. Останній прийом їжі повинен бути не пізніше, ніж за три години до сну.
Це пов'язано з тим, що почуття насиченості виникає через 20 хвилин після початку вживання їжі. Атмосфера, в якій ви їсте так само має величезне значення.
Приємна музика, красива сервіровка, невеликі порції сприяю кращій роботі шлунка. За столом не допускаються сварки і розбіжності. Після їжі спокійна прогулянка буде до речі, однак активне заняття спортом неприпустимо. М'ясо, в обов'язковому порядку, має бути добре приготовлено і подрібнене.
Для того, щоб уникнути ознак диспепсії слід уникати продуктів, які складно розжовуються. До них відносяться горіхи, попкорн, кукурудза. Не слід їсти страви, в яких спостерігається широка різноманітність білків і вуглеводів. Робота шлунка може бути «зіпсована» після вживання продуктів, які містять рослинні волокна (свіжі яблука, кокос, квасоля, капуста). Гострі, жирні соуси уповільнюють роботу шлунка, приводячи до дискомфорту. Слід контролювати кількість уживаного жиру щодня.
Завжди слід пам'ятати, що внутрішнє самопочуття і зовнішній вигляд безпосередньо залежать від якості і кількості їжі, що вживається.
Природно, іноді трапляються ситуації, коли ми забуваємо контролювати їжу, внаслідок чого стикаємося з ознаками диспепсії. Для того, щоб їх швидше усунути, слід вживати препарат «Мотилиум». Додаткову інформацію про нього можна знайти за посиланням http://motilium.ua/ru/tips/nutrition/. Але не слід забувати, що самолікування може нашкодити організму, тому перед застосуванням порадьтеся з лікарем.