Органічні добрива - запорука багатого врожаю
Останнім часом органічні добрива користуються все більшою популярністю у садівників і фермерів. Причина цього проста - дані екологічно чисті добрива дозволяють виростити безпечні для здоров'я овочі та фрукти.
Різновиди органічних добрив
гній
Склад гною залежить від різновиду тварин. У ньому містяться всі необхідні елементи живлення. Позитивний ефект від внесення його в грунт здатний тривати протягом декількох років. Він швидко розкладається на піщаних грунтах. Правильне дозування дозволить істотно підвищити врожайність, але при передозуванні ви «спалить» рослини.
перегній
Перегній ділиться на рослинний і наземний. Найбільш цінною є останній різновид. Особливу цінність представляє коров'ячий і кінський гній.
торф
Торф містить масу калію і фосфору. Головним плюсом торфу є підвищення вмісту гумусу в грунті і вдосконалення її фізіологічних особливостей. Він надає грунті легкості.
компост
Найцінніший компост - суміш листя і різноманітних рослин. Для мульчування прекрасно підходить перегнилий компост.
тирса деревинна
Сприяють закислення грунту. Це найкраще добриво для рослин, що віддають перевагу кислий грунт. 2-сантиметровий шар тирси здатний створити твердий шар і перешкодити розпушування грунту. Для більшої ефективності в тирсу слід додавати сечовину.
борошно кісткове
Містить масу фосфору і кальцію. Вона здатна прискорити зростання рослин вдвічі.
сидерати
Висаджуються в весняний період і заорюють перед початком посіву основних культур або по закінченню збору врожаю. Сприяють поліпшенню рівня якості грунту, її структури і родючості.
Переваги органічних добрив
Головними плюсами органічних добрив є:
· Доступність;
· Сприяють відновленню повітряного і водного режимів, активізації життєдіяльності мікроорганізмів корисних;
Забезпечують грунт живими мікроорганізмами, що роблять важливу роботу по підвищенню рівня родючості;
· Поліпшення структурних особливостей землі;
· Істотне підвищення рівня родючості грунту.
Органічні добрива від ЕКОстратегія - це кращий вибір для тих, хто хоче мати хороші врожаї.