ua en ru

ТОВ «ІНТЕР-TZ» - продаж напірно всмоктувальних Рукова для води

ТОВ «ІНТЕР-TZ» - продаж напірно всмоктувальних Рукова для води

Для мотопомпи та подібного обладнання шланг є одним з найважливіших елементів. А все тому, що навіть дуже потужний двигун і продуктивний насос будуть марні без хороших шлангів. Лише правильно підібравши рукав для води, можна забезпечити високий коефіцієнт корисної дії всього пристрою. І хоч здається, що у виборі шлангів не може бути нічого складного, з деякими нюансами все одно варто ознайомитися.

Де застосовується мотопомпа

Пристрою, який може відкачувати рідину, завжди знайдеться застосування. Можна відкачувати воду з погреба чи підвалу, поливати газони, змінювати воду в басейні і так далі. Більш того, мотопомпа дуже стане в нагоді в умовах надзвичайних ситуацій. У таких випадках можливість працювати без підключення до електромережі грає велику роль, тому мотопомпи стали набагато популярнішими електричних аналогів.

види рукавів

Рукав всмоктуючий класифікується, в першу чергу, по діаметру. Він варіюється в межах 25-150 мм. Природно, від діаметра залежить продуктивність мотопомпи, а й ціна шлангів великих діаметрів вельми велика. Тому, якщо ви плануєте використовувати мотопомпу тільки для вирішення певних завдань, не варто надто переплачувати за великі шланги.

Другий габаритний параметр - довжина рукава, яка може перебувати в межах 4-10 метрів.

Коли ви визначитеся з розмірами, необхідно задуматися над матеріалом. На ринку існують рукава, виготовлені з:

● гуми;
● металу;
● ПВХ;
● силікону.

Найбільшою популярністю користуються гумові вироби завдяки своїй низькій ціні. Але їх мінус полягає в схильності утворення вигинів і низькою хімічної стійкості. Металеві шланги - найбільш міцні та довговічні, а ПВХ-вироби відрізняються і міцністю, і гнучкістю. Але і коштують вони набагато дорожче, ніж рукава з інших матеріалів.

При виборі потрібно знати діаметр патрубка насоса, до якого шланг буде приєднуватися. Також не варто купувати занадто довгі рукава без особливої ​​потреби. Краще звернути увагу на допустиму температуру рідини, з якої буде працювати помпа. Більшість шлангів витримує температури від -5 до +60 градусів. Але існують моделі, які можуть розширити даний діапазон до -35 - +90 градусів.