Літаємо з комфортом завдяки інтернет-сервісу e-bilet.com.ua
Дешеві авіаквитки - перший крок до того, щоб подорожувати частіше і економити більше. На ціноутворення в даній сфері впливає безліч факторів: від часу бронювання до способу покупки. Щоб знайти найвигідніший варіант, важливо знати деякі правила.
Коли летіти?
Ціна безпосередньо залежить від дати вильоту. Свята, сезони відпусток і навіть просто вихідні - все це істотно підвищує вартість. Найпростіший вихід із ситуації - нічого не планувати на такі дати. Можна, наприклад, відпочивати в міжсезоння, вибираючи не самі популярні туристичні напрямки. Однак це далеко не завжди можливо, тому, щоб хоч трохи заощадити, доведеться вдатися до деяких хитрощів.
По-перше, краще намагатися купувати все приблизно за два місяці. У цей час вартість квитка буде найнижчою, і зростати вона почне в міру заповнення салону. Чим менше місць залишилося, тим більше вони стоять. По-друге, літати найвигідніше по вівторках, середах і четвергах. І по-третє, найнижчі ціни на сайтах бувають вночі і рано вранці, коли робочий день ще не розпочався. Майже те саме і з часом вильоту: вечірній або нічний обійдеться дешевше. Також краще відразу взяти квитки в обидва кінці. Можна вибирати гнучкі дати і дивитися, який день виходить найбільш вигідним.
Де купувати?
Якщо час в даному питанні підпорядковується цілком чіткими правилами, то з вибором перевізника все не так зрозуміло. Іноді не самі бюджетні компанії влаштовують акції і знижують ціни на певні рейси. Щоб бути в курсі таких пропозицій, можна підписатися на розсилку всіх компаній або знайти в інтернеті спільноти, які відстежують цю інформацію і публікують її в одному місці.
Купувати квитки краще на спеціальних сайтах, наприклад, e-bilet.com.ua. Там можна виконати пошук по заданих параметрах і вибрати вподобане пропозицію. Не варто боятися рейсів з пересадками. Вони істотно дешевше, але якщо час пересадки невелика, можна долетіти з комфортом, вибравши рейс компанії з гарною репутацією, комфортними салонами і, як правило, дорогими квитками.