Зараз в Україні активно розвивається модульне будівництво. Все більше українців віддають перевагу каркасних будинків через простоту конструкції, швидких темпів будівництва і невисокої вартості. Купити модульний будинок - це вже не новина або ознака активної життєвої позиції, а необхідність для більшості українців. Про те, який шлях пройшла компанія МОДОМ на шляху до популяризації модульного житлового будівництва і в чому секрет успіху - пробуємо розібратися.
У чому секрет успіху МОДОМ?
Створення чогось нового на ринку - завжди певний ризик. На ринок України компанія вийшла ще тільки на початку появи модульних будинків, коли конкурентів або альтернатив практично не було. Зараз підтримувати марку складніше, але великий досвід робіт, довіру клієнтів і активна співпраця з кращими професіоналами (заводами-виробниками, співробітниками будівельних фірм) дозволяє збережеться на плаву.
Компанія не йде на шляху легкого успіху. Знижувати ціну за рахунок здешевлення матеріалів співробітники МОДОМ не вважають виходом. Тому під оптимізацію потрапив робочий процес за твором будинків. Зараз вигідніше вкладатися в робочі ресурси - ставити певні вимоги і умови, правильно опрацьовувати завдання і давати можливість для саморозвитку кожного співробітника.
Щоб замовник був задоволений роботами, в компанії МОДОМ детально опрацьовують план створення будинку і погоджують кожен етап. Подивитися як будується модульний будинок, внести коригування до плану, доповнити або скоротити список робіт можна фактично в будь-який момент.
Незважаючи на те, що модульні будинки передбачають певну заготовку - каркас, компанія не обмежує замовника в фантазіях. Готові будинки не відрізнити від їхніх родичів - цегельних або монолітно-каркасних. Змінюється тільки технологія будівництва, якість залишається незмінним.
Чому модульні будинки так популярні в Україні?
Сама суть модульних будинків полягає в швидкому будівництві при обмежених ресурсах. Спочатку модульні будинки навіть замислювалися як тимчасове житло, а лише потім трансформувалися і стали місцем основного проживання.
В умовах кризи все більше українців змушені шукати альтернативні способи
домобудівництва, які не вимагають великих людських і фінансових ресурсів.
Здешевити вартість житлового будівництва стало можливо завдяки твору основної маси робіт в заводських умовах - платити за оренду техніки, шукати матеріали, наймати робітників немає сенсу. Автоматизація процесу і швидкість робіт дозволила істотно знизити ціну на будинки без шкоди їх якості. Як наслідок - повністю комфортний будинок стоїть доступно для більшості українських громадян.
Джерело: modom.com.ua