Комбопідсилювач для акустики
Комбопідсилювач для акустики - справа тонка
Навіть першокласник зможе розгледіти явні відмінності елекро гітари від акустики і з упевненістю сказати, що зовні це два різних інструменту. І незалежно від їх не тільки візуально, але і в принципі формуванні звуку. Тому, коли потрібно вибрати і купити комбопідсилювач для акустики, варто задуматися - а чи варто міряти цей інструмент тією ж міркою, що й електрогітару?
Велика різниця - звук акустики і електрогітари з колонок
Електрогітара це вкрай «несамостійний» музичний інструмент. Її звук залежить від цілої зв'язки апаратури - підсилювача, динаміків і ефектів. Якщо смикнути за струну «електрухі», ви почуєте мелодійний але тихе «бздинннь!». А ось обертонами, овердрайв і дісторшенів електрогітара обростає вже у нестямі - сигнал, що виходить від неї слабкий і спочатку знаходить міць в підсилювачі або комбопідсилювачі, там же перетворюється і наділяється сценічної красою. Тому і вимоги до комбік для електрогітар завищені - як правило, це дорогі і потужні лампові лампові пристрої, покликані прикрасити, посилити і збагатити первинний сигнал.
Зовсім по-іншому справа йде з акустичними гітарами. Це самодостатні і незалежні інструменти, звучання яких сформовано в них самих. І висновок звуку акустик на динаміки питання скоріше практичної зручності на виступах, а не життєвої необхідності, як у електро.
Так само велике значення мають нюанси звукознімачів акустик. Через відсутність в інструменті екранування корпусу і датчиків, акустичні гітари дуже чутливі до сторонніх електромагнітних полів і сигналів. А на сцені і в репетиційних приміщеннях джерел цих перешкод досить - починаючи з неякісних кабелів, сусідніх інструментів і закінчуючи радіосигналами.
Тому головним завданням комбо є максимальна фільтрація сторонніх шумів і достовірність вихідної звуку джерела. Найкраще з цим завданням справляються транзисторні комбопідсилювачі, що не може не радувати новачків - їх ціна відчутно нижче лампових, гібридних або цифрових. Ви можете вибрати і купити комбік на Muzline для акусктікі на вибір - у нас постійно оновлюється асортимент моделей від провідних світових брендів з доступними цінами і гарантійним сервісом.
Особливості акустичних комбопідсилювачів
Потужність. Діапазон комбіків по потужності від 10 до 160 Вт. Пристрої в 10-30 Вт чудово підійдуть для домашньої гри. Комбіки потужніший (до 100 Вт) задовольнять вуличних музикантів, підійдуть для студій і репетицій. Найпотужніші комбо використовуються на концертах.
Кількість і розмір динаміків. Оскільки основний принцип комбопідсилювача це мобільність, то «батарею» динаміків ви в них не знайдете. Це 1 або два спеціальних динаміка розмірами від 3 "до 12". Вимоги до них залишаються жорсткими, як у випадку з електрогітарами. Це цілеспрямовані пристрою, повно відображають звук в межах 60 Гц - 6 кГц, тобто саме той відрізок, за рамками якого гітарний звук просто не виходить і не чуємо юшку. Також урізання діапазону виправдана чистотою і детальністю звучання.