Мітинг під вікнами. Жителі Хрещатика готові прихистити дівчат , а сусіди АП вимагають повернути лавочку
Не всі приїжджі мітингувальники живуть в наметах і КМДА , деяким вдається оселитися в квартирах киян на Хрещатику! Багато власників житла прихистили у себе активістів , інші тільки готуються до заїзду гостей . «У нашому під'їзді це питання ми вже обговорювали між сусідами. Вирішили , що якщо хтось попроситься , то візьмемо на нічліг дівчат , на вулиці - то вже ось сніг пішов , - розповіла нам мешканка будинку № 27 - а на Хрещатику Катерина . - До цих протестів ми ставимося лояльніше , ніж до тих , які влаштовували противники і прихильники Юлії Тимошенко біля Печерського суду. Тоді кожен день о 8 ранку противники Тимошенко на всю вулицю включали свій гімн , а прихильники - свій. У мене тоді від стресів померла кішка Люся ». Тим часом жітельца будинку № 4 по вулиці Городецького (це перший за рахунком будинок біля трибуни Майдану ) нам сказала , що вже дала притулок у себе двох « майданівців ». « Ходимо на революцію разом , - жваво говорить нам пенсіонерка , яка відмовилася представитися. - Допомагаю Майдану , тому що в моєї сусідки два роки тому земляки нинішньої влади відібрали квартиру в цьому будинку ». Втім , незадоволених Майданом теж вистачає . Наприклад Маша Єфросиніна (вікна її квартири виходять на Банкову ) , у себе в « Фейсбук» написала : «Ми з Наною (дочка зірки , - Авт.) Продрожалі вдома весь час , поки вибухи з вулиці чулися ». А працівники ресторану на розі Банкової та Інститутської обурюються , що біля їхнього закладу вкрали лавочку . « А коли був штурм адміністрації , то нам у вікно запустили бруківкою , скло розлетілося , бідний адміністратор ледве ухилився від удару , добре , що відвідувачів не було. Через усі ці мітингувальників ми не працюємо вже два дні і не знаємо , коли почнемо » , - розповів нам співробітник ресторану Ярослав .
А ось яточники на Майдані - мітингів раді : їх продажі зросли в кілька разів. «Їм війна , а у мене в п'ять разів більше кави продається. У звичайний день в таку погоду і 30 стаканчиків не продав би , а зараз , буває, і 150 распродаю . Кожен коштує від 8 до 10 грн. Самі ж бачите , що черги шикуються , незважаючи на те , що таких, як я , тут продавців з десяток » , - відверто поговорити з один з продавців кави біля Майдану . «А у нас стало більше продуктів продаватися , особливо хліба» , - розповіли нам співробітники магазина.
З прапорцями з символікою ЄС іноді трапляються курйози. «Деякі думають , що їх просто роздають на Майдані , один взявся за прапорець і смикає , мовляв , давай вже , а я йому : « 15 гривень , шановний ». Той подумав і купив » , - каже продавець символіки Антон. Так само , як зізнаються столичні продавці , в ці дні особливо багато продають енергетичних напоїв.