Якісний телевізор: міф чи реальність
Навантажений темп сучасного життя змушує більшість виробників телевізорів бігти галопом за технічним прогресом, прагнучи не втратити розташування залишилася аудиторії. Розвиток зручних, оптимально комфортних гаджетів і низької якості виробленої багатьма телеканалами продукції привело до різкого зниження інтересу покупців до лінійки сучасних телевізорів. Розрубати тривалий вузол багато фірм вирішили за допомогою запозичення передових технологій від гаджетів і поєднанню їх з власними розробками.
Щоб визначитися з вибором, багато споживачів вирішують прочесати простори відомих магазинів в Глобальній мережі. Наприклад, телевізори в інтернет-магазині "Сокіл" представлені в дуже широкому асортименті. Скрупульозно представлена інформація до кожної моделі дає клієнтові повне розуміння "внутрішнього світу" приладу, а фотокартки різних його планів дають можливість оцінити візуально наявний товар. Чи не загубитися в незліченій кількості вкладок допоможуть кілька нехитрих правил підбору:
• передовою технологією в світі телевізорів на даному етапі багато виробників виділяють розробку рідкокристалічних екранів, кольору і безпеку яких вражають навіть самих невиправних консерваторів. Лідери в цій індустрії обіцяють посилити роботу фахівців над поліпшенням багатьох популярних моделей;
• рекламні ролики все частіше говорять про швидку появу нових лінійок з понад чіткої функцією передачі кольорів UHD і розробок в напрямку 3D, але в реальності користувач стикається з дуже обмеженою кількістю якісних відео продуктів, які б з легкістю відтворювалися на подібних телевізорах;
• технології витончених вигнутих екранів все більше обростає прихильниками серед провідних виробників телевізорів, але багато експертів вже зараз висувають чимала кількість фактів щодо їх шкоди.
Оптимальним варіантом покупки стане модель телевізора, яка не тільки вписується в наявний простір квартири, але і не викликає особливих складнощів в експлуатації - функції 3D багато медики не рекомендують купувати сім'ям з маленькими діточками, складність і насиченість кольорів і схеми передачі може порушити якість їхнього зору.