Кожна сучасна людина хоче бути в курсі свіжих новин та своєчасно отримувати актуальну і свіжу інформацію. З яких джерел ми дізнаємося про події, що відбуваються, і як вони формують нашу думку?
телебачення
Більшість людей дізнаються інформацію з переглядів телепередач і новинних ток-шоу. Це дуже зручно, так як не вимагає ні розумового, ні фізичного напруження. Маститі експерти обговорюють актуальні новини, дають їм оцінку, роблять прогнози і пояснюють, як нам слід реагувати на стан справ. Телеканали можуть нав'язувати глядачами свою думку або необ'єктивно висвітлювати наявні проблеми. Тому телевізору багато хто не вірить.
Друковані ЗМІ
Багато людей, особливо старшого віку, черпають інформацію з журналів і газет. Основний мінус полягає в тому, що на випуск тиражу і підготовку статей йде час. Якщо щоденні видання встигають відобразити трапилися події, то щотижневим журналам це навряд чи під силу. Тому там частіше публікуються інтерв'ю і статті, а не новини. Плюсом друкованих матеріалів є наявність різноманітних рубрик, наприклад, з корисними порадами. Деякі люди купують видання тільки певної тематики, наприклад, присвячені фінансам або футболу.
Інтертет-сайти
Найшвидший і при цьому безкоштовний спосіб дізнатися про те, що відбувається в країні і світі, це просто звернутися до Інтернету. Завдяки Всесвітній павутині ви маєте цілодобовий доступ до найрізноманітнішого контенту. Але, на жаль, на сайтах новини можуть висвітлюватися необ'єктивно. Зустрічаються замовні матеріали і відверті «інтернет-качки».
Тому новини найкраще читати на великих медіа-ресурсах, наприклад, ukr.media. Такі майданчики дорожать своїм статусом і репутацією. Вони не будуть публікувати інформацію сумнівного змісту.
З проведеного аналізу випливає, що майбутнє належить інтернет-змі. На сьогоднішній день тільки вони здатні надати людині об'єктивну і свіжу інформацію в будь-який час дня і ночі.