Ще десяток років тому, щоб знайти роботу, потрібно було потоптати все пороги підприємств, розіслати резюме поштою і зателефонувати в безліч організацій. В епоху інформаційних технологій стало все набагато простіше.
Будь-який користувач комп'ютера може вийти в глобальну павутину, ввести в пошуковику «Знайти роботу» і ознайомитися з безліччю сайтів, що пропонують послуги працевлаштування.
о, варто відзначити, що пошук роботи через Інтернет вимагає деякої уважності.
Щоб даремно не витратити час і не попастися на вудку шахраїв в чергову МММ-піраміду або мережевий маркетинг, необхідно вивчити вакансії, які пропонує інтернет-сервіс.
Плюсом пошуку роботи в інтернеті є те, що база вільних посад поступово оновлюється. Роботодавець в будь-якому випадку, вам відповість на дзвінок, в цій ситуації точно не почуєте: «Набір на цю посаду закритий». З виникненням популярної послуги пошуку роботи, шахрайство в цій сфері процвітає.
Найчастіше роботодавець викладає в мережі не корпоративний, а свій особистий номер телефону. І людині, якій шукає роботу, дуже важко буде зрозуміти, хто з ним розмовляє по телефону: директор організації або шахрай. У будь-якому випадку не варто заздалегідь відправляти будь-які документи або паспортні дані.
Одним з надійних сайтів є jooble.org. У цій пошуковій системі можна знайти роботу не тільки в країні проживання, а й за кордоном.
Jooble.org є універсальною пошуковою системою, такий же, як Яндекс або Google, тільки спеціалізується вона на працевлаштуванні.
Пошук здійснюється по всім порталам працевлаштування, однакові вакансії, розміщені на різних сайтах, відсіваються. Тепер немає необхідності витрачати дорогоцінний час на пошук інформації про роботу. За допомогою панелей фільтрів, можна знайти підходящу посаду за кілька секунд.
Наприклад, якщо вибрати в пошуковій системі «Робота в Україні», відкриються можливі вакансії в цій країні від керівника до комірника. Варто лише зазначити необхідний місто.